Maralla uudet piilarit?

Maran silmät punoittaa ja vetistää, onko uudet piilarit, itkusilmät vai johtuuko dokaamisesta?
5<50
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 5

Vanhimmat

Kv-tähden stadionkiertueen valaistus rasitti silmiä.

Äänestä

Kaksi jälkimmäistä vaihtoehtoa.Oma rupsahtanut ulkonäkö, miehen muut naiset ja kulissien ylläpito vetää mielen matalaksi ja itkuiseksi.Sitten otetaan lasillinen tai useampi suruun.Seiskan salakuvista näkyy totuus Martinan ulkonäöstä, ei hyvältä näytä.

Äänestä

Onko Martina siis aina muuttanut silmiensä väriä piilolinsseillä?

Äänestä

Mätilehmän harittava ja lasinen katse johtuu viikonlopun kalsarikänneistä. Siellä on taas revitty tärpättiä kaksinkäsin litratolkulla.

Äänestä
  • Vain yksi lasi. Per tunti. 27/7.

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


Kukatietäätän kirjoitti:

Maran silmät punoittaa ja vetistää, onko uudet piilarit, itkusilmät vai johtuuko dokaamisesta?

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu