Ei se meidän suhde toimisi koskaan J

Olen pahoillani mutta näin on
9<50
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 9

Vanhimmat

Meidän toimisi.

Äänestä
  • Ihanaa.

    Äänestä

Toimisi se jos sinulla on jo nyt kova ikävä. Niin minullakin...

Äänestä
  • Sami poika mm

    Äänestä

Tanja ei tykkää Jarnostaa

Äänestä

Miksi tänne laittelet? Jospa olisit niin rohkea, että laitat tuon hänelle suoraan.

Äänestä

;( Kuka ei musta tykkää

Äänestä

Näinpä. Olet oikeassa 100%.
Mietihän et kummassa meissä on, ne perimmäiset ongelmat ja syyt.
Minua et voi määräillä etkä manipuloida enempää.

Äänestä
  • Minussa. En ole aloittaja. Mutta minussa. Älä hylkää mninua.

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


Totean kirjoitti:

Olen pahoillani mutta näin on

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu