oli sultakin hyvä idea,

et mennään sinne palstalle. Olis täs voinu muutakin tehä. Ei tää nyt niin magee paikka oo. Ehkä sun mielestä, mutta ite en viihdy.
2<50
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 2

Vanhimmat

En mä ole viihtymisestä puhunutkaan. Ja mitähän tässä voi tehdä sitten? Olis kiva tietää. Ehkä sulla on ideoita.
(Söpölle miehelle).

Äänestä

Vitut! Mut ette te äijät mitään puhu!

Äänestä

Kommentoi aloitusta


hyväideajoo kirjoitti:

et mennään sinne palstalle. Olis täs voinu muutakin tehä. Ei tää nyt niin magee paikka oo. Ehkä sun mielestä, mutta ite en viihdy.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu