Ethän sä jouda koskaan nähäkään

ku sun pitää ollla sen naises kanssa :((( Taidanpa lopettaa minäkin tuon hyppäämääsin, jota olen tehnyt vaan sinä toivossa että sua näkisin. :(
4<50
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 4

Vanhimmat

Minkä ihmeen naisen? Ei mulla ole nyt naista. Se tuli ja meni. Ei ollut yhtään sopiva mulle.

Äänestä
  • tyhmistellä, miten te äijät otatte kaiken viestin itellenne.

    Äänestä

  • Haittaako se?

    Äänestä

Tiedän tunteen. Tosin tilanne olisi vielä pahempi jos hänen jaloissa pyörisi lisänä vielä pari kersaakin.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


Tasaneimeeee kirjoitti:

ku sun pitää ollla sen naises kanssa :((( Taidanpa lopettaa minäkin tuon hyppäämääsin, jota olen tehnyt vaan sinä toivossa että sua näkisin. :(

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu