75 vuotias kokenut moottoripyöräilijä on lähdössä Kesäkuussa Keski-Norjaan retkelle tulevana 2016 kesällä. Olis kiva jos olis kaveri mukaan.
Hänellä on 3-pyöräinen Piaggio MP250 pyörä. Reippaita päiväajoja. Tuntee Norjan tiestön käytyään siellä yli 40 kertaa!
Olisi mielellään runsaan viikon matkalla. Majoittuu mökeissä.
Otathan yhteyttä tämän sivuston kautta.
Löyt. Seniorimoottoripyräilijää kaveriksi Norjaan
SeMaKe
4
139
Vastaukset
- kyytiläiseksi
Onks se ajopeli muuten tollanen jota Pekka tossa videolla esittelee. Enpä taida kyllä uskaltautua tulla kyytiisi vaikka kivan näkönen peli ;)
https://www.youtube.com/watch?v=dCQtdCsvE38 - SeMaKe
Se on 250 kuutioinen moottoripyörä. Ei mikään invamopo.
Ei tarakalle olis tarkoituskaan vaan toisella pyörällä mukaan. - mikähätäääjuttuo
Joko oot saanu kaveria reissuun mukaan ????
- SeMaKe
En ole. Vastauksia ei ole kuulunut.
Oletko kiinnostunut? Mistäpäin olet ? Ja millainen pyörä sulla on ?
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
- 1492149
- 1211455
Atte Harjanne usuttaa eläkeläisvihaan
Karmeeta kuultavaa aamun uutislähetyksessä, kun Atte Harjanne, tunnettu eläkeläisvihaaja, suitsii sukupolvien välistä v3351248Postimerkki kirjeeseen ja kortiin maksaa jo 3 euroa!
https://yle.fi/a/74-20229241 Kyllä tämä on järjetön hinta, Posti tuhoaa itsensä tällä hinnalla, täytyyhän Postin "Herro1401190Keitä oli kunnanjohtajan erottajat?
Kouluja ei ole varaa ylläpitää mutta johtajasopimukseen palaa 100000 euroa ja uuden johtajan hakuprosessi maksaa kymmeni651165IS: Väitöstutkimus - Pyöräilybuumi oli pelkkä kupla!
Pyöräilybuumista paljastui karu totuus Väitöstutkimuksen mukaan suuri suomalainen pyöräilyrenessanssi olikin vain pelkk31161- 1411139
- 491099
Mene perheinesi arkkiin - kasteelle !
Juutalaiset oli hyvin lapsirakkaita, mitään ehkäisyä ei käytetty. Perheissä oli paljon lapsia. Viiden koko perheen kast470967Milloin bikineistä
Tuli juhla tai esiintymis asu? Pikkasen harkintaa vois käyttää. Bikinit kuuluvat uimarannalle. No, mitä maailman tähdet98965