Onnistuin saamaan haltuuni

Onnistuin saamaan haltuuni yhdestä veneestä suunnattavan valonheittäjän ja toisesta joystickin. Mitenkähän ne voisi saada yhdeksi paketiksi, jonka voi myydä? Voiko puukolla katkaistua johtoa jatkaa vain abicolla?
868
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 8

Vanhimmat

Jos tuollaista asiaa pitää täältä kysyä, olet hyvin suurella todennäköisyydellä niin käsi, ettet tule onnistumaan.

Äänestä
  • Älä hattuile tai onnistun saamaan haltuuni jotain sunkin veneestä.

    Äänestä

onko elämä pahaa ?

Äänestä

Samal viisiin ku yhistät kaikut ja anturin sekä tereon ja kajarin Eiks je!

Äänestä

ai ai. Puukolla katkaistua johtoa ei voi liittää abicolla,. Onnistuisi jos olisi katkaistu
pihdeillä.

Äänestä

Kerropas miten ja mistä "Onnistuin saamaan haltuuni yhdestä veneestä" sait nuo tavarat ja myös yhteystietosi niin kirjoitan suoraan mitä voit tehdä.

Äänestä

Minkäslainen on tuo yhdestä veneestä suunnattava valonheitin, jota ohjataan toisesta veneestä?

Äänestä

Liimaa johtojen päät yhteen ja kutistesukka päälle. Tulee siisti liitos.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


OstaiskoJoku kirjoitti:

Onnistuin saamaan haltuuni yhdestä veneestä suunnattavan valonheittäjän ja toisesta joystickin. Mitenkähän ne voisi saada yhdeksi paketiksi, jonka voi myydä? Voiko puukolla katkaistua johtoa jatkaa vain abicolla?

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu