kiharainen blondi bussissa 19 jälkeen

tuijotin sua salaa lasista ja suoraan.olipa hiukseis ihanaa katseltavaa. näit kyllä minut tavismiehen kun eteen tulit istumaan. .1.
3<50
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 3

Vanhimmat

enhän mä mitään koskaan näe kun en katso ihmisiä ulkona liikkuessa

Äänestä

Osta peruukki niin saat ihana kiharat joka päivä.

Äänestä
  • hyvä ajatus, ja paljon meikkiä ja lasit niin kukaan ei tunnista, saa kulkea rauhassa

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


etelänv kirjoitti:

tuijotin sua salaa lasista ja suoraan.olipa hiukseis ihanaa katseltavaa. näit kyllä minut tavismiehen kun eteen tulit istumaan. .1.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu