sun täytyy myöntää kirjallisesti

en ole ylioppilas, sun vain täytyy myöntää kirjallisesti tosiasia tuo, tähän asti olet pyrkinyt viettelemään, houkuttelemaan, tuon petoksen hintana ois ylioppilaisuus, meikäläiseen ei vain tartu tuollainen kaava, senkin akateemikko sihteeri.

minä en tarvitse sihteeriä, rauhallista illanjatkoa

https://www.youtube.com/watch?v=zSIs1YmBQaY
6<50
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 6

Vanhimmat

Joo. Minne voin myöntää kirjallisesti sen. Että yhden asian on nähtävä päätös ennen kuin muuta voi alkaa.

Äänestä

BLU BLU
Helou!
Vietteleminen
Hurmaaminen
Mielenkiintoisia sanoja
Enhän minä
En osaa
Räpytetäänkö siinnä ripsiä ja katsotaan silmiin
Vai kädet miehen rinnalla..
BluBlu miten sinut vietellään?
Et ole ylioppilas
En minäkään
Viettelystä viellä sen verran tykkäätkö
Kun nainen kieppuu tangolla?
Blu Blu mies ei voi mitään jos nainen haluaa miehen
Naiset ottaa
En kylläkään minä.
Auta armias ollapa rohkea!
Saisi kenet vaan
BLU BLU
Kyllä tarviit no naisen
Et olisi ihana muuten ihana BLU BLU
Kyllä sulla saa olla
En ole mustis
NAINEN TEKEE MIEHEN!
Sihteeritkin yleensä naisia
Kama tykkäsin
BLU BLU ihanaa yötäT dödö

Äänestä

miksi myönnän sellaista kun tiedän pystyt siihen.
pystyt vaikuttamaan, vakuuttamaan, aina jotain tarttuu.
ehkä itsetutkistelun paikka, tekniikka voi olla vielä hakusessa. minulla ainakin.

Äänestä

Minkä vitun petoksen? Sinähän se sälli olet.

Äänestä

Elämän tärkein, kallein ja onnellistuttavin asia - oliko se nyt sitten terveys vai vapaus? Vapaus merkitsee myös mahdollisimman suurta vapautta sairaista ihmisistä, kuten terroristeista - tai surkeista alkoholististalkkaajista näin mikromittakaavassa.

Äänestä

heitä vehkeesi vittuun ! kirjaimellisesti, äl ysikkö?

Äänestä

Kommentoi aloitusta


koenitseniylioppilaaksi kirjoitti:

en ole ylioppilas, sun vain täytyy myöntää kirjallisesti tosiasia tuo, tähän asti olet pyrkinyt viettelemään, houkuttelemaan, tuon petoksen hintana ois ylioppilaisuus, meikäläiseen ei vain tartu tuollainen kaava, senkin akateemikko sihteeri.

minä en tarvitse sihteeriä, rauhallista illanjatkoa

https://www.youtube.com/watch?v=zSIs1YmBQaY

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu