Rasistipaskat ulvovat
Ei.natsipropagandalle
4<50
0Äänestä
Muut lukivat myös
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Turvaa tilisi vahvistamalla puhelinnumerosi. Voit silloin palauttaa unohtuneen salasanan tekstiviestillä.
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 4
Vanhimmat
Kommenttiketjussa huomaa hyvin kuinka vaarallisia idiootteja nämä rajakit ovat
Joo. Niillä on pommit taskussa. Vanha luterilainen nainen on tosi vaarallinen, voipi pierasta, jolloin suvakki pyörtyy .
Oikein.. Kun koulu laittoi tiukan ei vastauksen, niin keskustelun tukahduttamisella vältämme Brysselin tapahtumat.
Ehkä ihan lievästi huolettaa, että näitä iskuja tapahtuu paikoissa, jossa poliiseja on enemmän kuin koko Suomessa yhteensä. Meidän kyky estää mitään mahdollisia iskuja, on täysi nolla ellei se tapahdu aivan Helsingin keskustassa. Siellä meillä on kymmenen poliisipartiota.
Joten Suomi sanoo aivan kaikille, welcome.
No, onneksi Belgiassa on rajat auki! Siellä ei rasismia sallita. Ihana maa. Olen menossa Brysseliin ensin viikolla Raajat-auki liikkeen konferenssiin. Se on oikea monikultturalismin keskus ja ihania pornoluolia.