Yöelämää Muhoksella???

Kertokaa parhaat baarit Muhoksella? :)
Terkuin. Kiinostunutt :)
161071
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 16

Vanhimmat

Ei oo parhaita baareja vaan pari kusista räkälää..

Äänestä
  • Olet näköjään ulosheitetty. Katkera siis.

    Äänestä

Naiset varokaa mies s24 juke86el miehen nimikirjaimet nuo viimeiset..etsii seuraa joka saitilla nyt myös jalkautunut Muhokselle..halukas suojaamattomaan seksiin tuolla Oulussa moni valittaa nyt saaneensa sp-tauteja kyseiseltä mieheltä.

Äänestä

Eilen oli kellarissa :) vaaleammat ja ohuemmat hiukset kuin kuvassa. Esittää olevansa kiltti ja rauhallinen. Todellisuudessa narsisti ja patologinen valehtelija.

Äänestä

Taisi yöelämäsi muhoksella loppua ennenkuin alkoikaan.

Äänestä

onkos muhoksella vielä kunnon kiimakissoja samaan malliin kuin 90luvulla??

Äänestä
  • Kyllä on, Takalassa Päivin, öin.

    Äänestä

Ei minnekkää Muhokselle ku Yki-baariin. Se on minun nautinnonlähteeni.

Äänestä

Mimmiteekki on paras! Sinne kannattaa mennä kaljoille!

Äänestä
  • ainakin 1970-luvulla oli ja oli vieläpä joskus aamu kuuteen asti auki .

    Äänestä

Yöllä terveet nukkuu kotona ja päivällä tekee töitä.
Ja yöelämä, mitä tapahtuu, se tapahtuu kotona.

Äänestä

Sibi-baari ihan keskustassa melkeen. Hyvä on paikka ja useita kymmeniä ihmisiä lauantai-iltana ja terassilla kauniina päivänä ihan hyvää porukkaa. Tule ja tutustu.

Äänestä
  • Siis tä? Meinaat vissiin "sippibaaria" mikä on siinä K-mimmin "syvennyksessä". On siinä tosiaan monenlaista liipparia ja holistia siemailemassa millon mitäkin nestemäistä..

    Äänestä

  • Onko liimatukka selkää myöten, tupakki sormissa, pirit nokassa ja puukko taskussa?

    Äänestä

Kyllä Muhos on niin kuollu paikka. Eipä oo koti-ikävä. Baarit mistään kotoisin. Samat vanhan niljakkeet naisia naurattamassa, hyi.

Äänestä
  • Onpa tosi "kuollut", kun nykyään autollakaan ei meinaa kylän läpi välillä päästä kun on niin hurja liikenne. Oliskohan tullut jo uusia sukupolvia Muhoksellekkin? Ihmiset nimittäin vanhenee uusia syntyy ja taas vanhenee

    Äänestä

Ketjusta on poistettu 1 sääntöjenvastainen viesti.

Kommentoi aloitusta


Kiinostunutt kirjoitti:

Kertokaa parhaat baarit Muhoksella? :)
Terkuin. Kiinostunutt :)

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu