Raukkamaista syyttelyä tuolta Mykkäseltä

PuolustusOnParempi

"Suomi on sairastunut, ja taudin nimi on avoin rasismi
Meillä on lyhyessä ajassa räjähtänyt rasismiongelma, jossa rasismiin sairastunut kansanosa on kollektiivisesti päättänyt, että mitkään moraalin, etiikan ja laillisuuden rajat eivät tässä uudessa normaalissa päde, kirjoittaa Pekka Mykkänen."

KOTIMAA 21.3.2016 22:35

KOMMENTTI
Pekka Mykkänen HELSINGIN SANOMAT

Suomalaisia kansalaisia syytetään rasisteiksi jos he yrittävät suojella perhettään älyttömältä maahanmuuttajien terrorismilta. Maahamme on tiettävästi tullut terroristeja eikä suojelupoliisi reakoi tilanteeseen muuten kuin raapimalla persettään.
Halutaanko meillä samaa mitä nyt on tapahtunut monessa EU:n maissa eli persesuolenpätkiä on ympäri pensaikkoja että variksille riittää nokkimista?
Itse olen rasisti enkä ole siitä nimityksestä yhtään millään antaa suvakeitten vain nimitellä se ei minua hetkauta mihinkään. Minä haluan turvata selustani enkä anna minkään terroristin hyökätä itseäni kohti ilman että terroristilta lähtee taju näin on marjat! Kansalaistemme nimittely rasisteiksi on ala-arvoista paskaa jota nyt on keksitty että nämä kenokaulat Stubilot ja kumppanit saavat keimailla homomekoissaan ympäriinsä.

3

<50

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • HölmölänPäättäjät

      "Suomi kumma maa, pakolaisten ja maahantunkeutujien asioita meillä organisoituu hoitamaan jopa Suomen Punainen Risti mutta eivät kylläkään organisoidu hoitamaan vanhusten hirveää tilannetta, ovat kylläkin valmiit imemään heistä verta ja myymään sen kovaan hintaan ties kenelle."
      Muutos tulee kun pommit alkaa paukkua täälläkin niin jopa Stubilon kaltaisillakin alkaa paskahaista ja pyksörit kastua kun terroristit aloittaa sen mitä he ovat oppineetkin.
      Muslimeitten kanssa olemme kusessa ja koko EU joutuu tuon ryhmittymän alaiseksi.

      Päättäjämme ovat syventyneet syyttämään kansaa rasismista että kaikki syy on meissä Suomalaisissa jos jossain terroristi päättää jysäyttää itsensä ja joukon syyttömiä mukaansa.

    • SäästyivätTälläkertaa

      Sipilän ja hallituksemme tyhmyyden takia (rajat selko selällään ilman valvontaa) milloin täällä olevat terroristit aloittavat kerätä aineita pommeihinsa?

      EU:n pöllöt saivat mitä olivat tilanneetkin ja syyttömiä kuoli on vain vahinko että syylliset säästyivät mutta läheltä liippasi. Jospa se seuraava mälli osuisi osoitteeseen jossa kokoontuu tämän älyttömyyden alullepanijat?

    • HävetkääKokkareet

      "Suomessa kokoomus puolestaan paasaa rasisminvastaisuutta sen sijaan, että osoittaisi myötätuntoa Brysselin uhreille ja heidän omaisilleen."

      Stubilon kaltaiset kenokaulat eivät osaa edes hävetä käyttäytymistään.

    Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Hoitajalakko peruuntuu, tilalle joukkoirtisanoutumiset

      "Tehyn ja Superin hallitukset kokoontuivat tänään toteamaan, että tilanne edellyttää järeämpiä työtaistelutoimia." https://www.hs.fi/politiikka/art-2
      Maailman menoa
      739
      9277
    2. Johan tuli oikea aivopieru Britti Lordilta

      Emeritusprofessori Lordi Robert Skidelsky sanoi Suomen rikkovan YYA sopimusta joka on tehty Neuvostoliiton kanssaa 1948. Mitä pir
      Maailman menoa
      374
      8153
    3. Tehyn Rytkösellä tallessa tekstiviestit A-studiokohussa

      https://www.mtvuutiset.fi/artikkeli/a-studiosta-kohu-tehyn-rytkosen-mukaan-ministeri-linden-sai-paattaa-osallistujat-ohjelma-kiistaa-vaitteen/8407068
      Maailman menoa
      164
      5977
    4. William ja Sonja Aiello ERO

      Hyvä Sonja! Nyt etsit uudet kaverit ja jätät nuo huume- ja rahanpesu porukat haisemaan taaksesi!
      Kotimaiset julkkisjuorut
      54
      2437
    5. Oho! Seurapiirikaunotar, ex-missi Sabina Särkkä yllättää tällä harvinaisella kyvyllä: "Mulla on..."

      Sabina Särkkä on nähty monissa tv-reality-sarjoissa. Mutta tiesitkö, että Särkällä on valokuvamuisti? https://www.suomi24.fi/viihde/oho-seurapiirikaun
      Kotimaiset julkkisjuorut
      6
      2146
    6. Se siitä sitten

      Kirjoitan tänne kun en sulle voi. En vaivaa sua enää koskaan. En ikinä tarkoittanut olla ahdistava tai takertuva. Tunteet heräsi enkä osannut olla tyy
      Ikävä
      82
      1789
    7. Ohhoh! Rita Niemi-Manninen otti ison tatuoinnin - Herätti somekansan: "Täydellinen paikka!"

      Rita Niemi-Mannisen suuri, uusi tatuointi on saanut somekansan heräämään talvihorroksesta. Niemi-Manninen otti tatskan rakkauslomalla Aki-miehensä kan
      Kotimaiset julkkisjuorut
      20
      1727
    8. Harvoin julkisuudessa nähty Jari Sillanpää, 56, julkaisi uusia kuvia - Karisti Suomen pölyt jaloista

      Huumekohun jälkeen matalaa profiilia pitänyt Jari "Siltsu" Sillanpää on ollut vaitonainen elämästään. Tänä keväänä miehen some on ollut hiljainen. Nyt
      Kotimaiset julkkisjuorut
      8
      1561
    9. Ihastumisesta kertominen

      Olen päättänyt kertoa tunteistani ihastukseni kohteelle. Erityisen vaikeaksi tilanteeni tekee se, että kyseessä on ns. kielletty rakkaus. Olen jo toi
      Ihastuminen
      92
      1517
    10. Taas Venäjän tiedoittaja akka Varoitti Suomea ja Ruotsia liittymästä Natoon

      Juuri sopivasti julkaistu varoitus, kun Suomen eduskunta alkaa klo 13:50 käsitellä asiaa suorassa TV 1:n lähetyksessä. ILtasanomat.
      Maailman menoa
      441
      1410
    Aihe