Tarja Turunen toivoo Axl Smithin voivan hyvin

PervoilunUhrit

6

154

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • rahapyhittää

      Turunen:
      "Tiedän sen takia asiasta tosi vähän. Toivon vain, että hänellä (Axlilla) on kaikki hyvin. Uskon, että tuotanto toimii tästä huolimatta hyvin. Tämä on niin tiivis ryhmä. Uskon silti, että kaikella on tarkoituksensa. Kaikki varmasti ottavat tästä sen positiivisen irti, Turunen sanoo"
      The Show Must Go On - tärkeintä on että show jatkuu ja rahaa tulee, mitä näistä Akselin pillukuvista, niitähän on netti turvoksissa - ai yksityisyys - mitä siitä? Asun nykyisin Argentiinassa enkä tiedä mikä Suomessa on nyt rikos ja mikä ei.

      • voikuntyhmää

        Onpa tyhmää kommentointia Tarja Turuselta Axl Smithin tapauksesta, että "kaikella on tarkoituksensa" ja "toivon vain, että hänellä (Axlilla) on kaikki hyvin".
        Mikähän syvällisempi tarkoitus voi olla Axl Smithin harrastamalla seksin salakuvaamisella ja siitä kiinnijäämisellä? Ja Axl Smith ei varmasti voi hyvin nyt, kun hänestä tuli monen silmissä inhokki, työtilaisuudet katoavat ja hän voi joutua vielä oikeuteen ja saada tuomion.
        Tämä Tarja Turunen ei ole niitä älykkäimpiä artistejamme, ja taas älyn puute näkyy hänen puheissaan. Pohjimmiltaan älyn puutteen takia Tarja ja Marcelo Cabuli hommasivat Tarjalle aikoinaan potkut Nightwishista.


    • iha-sama-mulle

      Iha sama

    • aivansamakanssa

      Ihan sama kanssa. V.ittu olisi ihan oikeitakin murheita yhteiskunnassamme, kuin jotkut säälittävät bimbojen salakuvaamiset. Tässäkin on kysymys kostonhimoisen naikkosen kostoretkestä. Media tätäkin riepottelee ja ylläpitää. Eipä ole Akselikaan kovin fiksusti toiminut outoine päivityksineen. Olisi pitänyt turpavärkkinsä kiinni ja kiistänyt kaiken, näin meillä muutenkin tapana, oikeusvaltiossa kun ollaan. Ja ei muuta kuin lisää panoja. Oli toki yllätys...Akseli ei ollutkaan siis homppeli. Katos löytyy vielä heteroitakin. Tsemppiä miehelle. Naisten muisti on kuitenkin valikoiva.
      Ai niin; Tarja oli Instassaan tosi upea nahkatamineissaan ;)

    • Murmeli-irmeli-

      Kuinkahan akseli löytää seksiseuraa jatkossa? Koko valtakunta tietää nyt, että akseli kuvaa sessiot ja tallentaa tiedostot koneelleen. Todennäköisesti myös näyttää niitä kavereilleen illanistujaisissa.

    • homoikoniturunen

      Homoikoni Turunen on tottunut hyväksikäyttäjämiehiin, onhan hän yhden kanssa nainisissa...

    Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. SDP palauttaa Suomen kansalle kulta-ajat

      Hyvinvointivalto on pääosin SDP:n ja osin myös Maalaisliiton rakentama. Hyvinvointivaltion ylläpito edellyttää oikeude
      Maailman menoa
      154
      13535
    2. Aamun Riikka: työttömyydessä lähestytään viime laman synkintä vaihetta

      Nopeasti mentiiin upean Marinin hallituksen ennätystyöllisyydestä toiseen ääripäähän, kohti Suomen historian kurjimpia t
      Maailman menoa
      74
      9804
    3. Älkää vassarit kuvitelko, että Marinin kulta-ajat palaavat

      Vaikka demarit voittaisivat seuraavat vaalit, se ei palauta Marinin taskut-täyteen-kelasta-aikaa takaisin, ei voi eikä h
      Maailman menoa
      99
      9172
    4. Suomen velka kasvoi ennätysvauhtia - Mäkynen repostelee

      – Velka kasvoi eniten tilaston historiassa, Mäkynen kirjoittaa. – Vuoden 2025 toisella neljänneksellä selvästi eniten k
      Maailman menoa
      21
      8159
    5. Giorgia Meloni vs Riikka Purra

      Kyllä Italian pääministeri on kauniimpi ja seksikkäämpi, kuin Suomen valtiovarainministeri Riikka Purra. Mitä jotkut näk
      Maailman menoa
      40
      6783
    6. 150
      6195
    7. Gallup, PS:lle JÄRISYTTÄVÄ nousu, SDP suurin laskija

      https://yle.fi/a/74-20186114 PS kovaa vauhtia nousemassa ennen 2027 vaaleja suurimmaksi puolueeksi. Nyt mennään jo etua
      Maailman menoa
      72
      4308
    8. Ohhoh. Kokoomusvirkamiehen mukaan Suomessa ei ole työttömyyskriisiä

      Kun kokoomuksen johtama hallitus epäonnistuu täydellisesti talouspolitiikassaan, niin aikaisemmin erittäin pahaksi määri
      Maailman menoa
      24
      3415
    9. Persut JYTKYTTÄÄ ylös, ohi kepun! +2,1 %

      Persut palasi kolmen suurimman joukkoon ja on matkalla kohti kevään 2027 eduskuntavaalivoittoa. Sosialistit ovat syöksy
      Maailman menoa
      39
      3407
    10. En lähde armeijaan enkä siviilipalvelukseen

      Maanantaina telkan uutisissa toistamiseen kerrottiin tästä luuserista, joka kärsii muka "masennuksesta", mutta nauraa rä
      Maailman menoa
      401
      1300
    Aihe