Niin. Persssulklehan on tärkeintä se että tulee mahdollisimman paljon uhreja jotta niillä voisi sitten onanoida julkisesti... Ilmeisesti väkivallan tuomitseminen on persssulle toisarvoista ja se että uhreilla saa tehdä politiikkaa ja hyväksikäyttää uhrien omaisten surua tärkeintä. Tyypillistä narsististen sosiopaattien toimintaa siis.
Tuonhan näkee jo palstalla jatkuvasti päivystävän persssufiilin innosta tehdä aloituksia joihin voi sitten itselleen vastailla ja syytellä mystisiä "punikkeja" kaikesta. Se että persssut ovat hallituksessa ollessaan nostaneet maahanmuuttoa 850 prosenttia on persssulle sivuseikka. Pääasia että saa huutaa suu vaahdossa "suvakkien" syyksi tekoa jonka suorittivat konservatiiviset ääriuskovaiset joiden aatemaailma ei kovinkaan paljon persssufiilin omasta eroa. Loppuun lainaus Timo Soinilta:
Soinin mukaan nyt tarvitaan yhteistyötä maltillisen muslimiyhteisön kanssa. Julkiseen keskusteluun hän toivoo malttia.
– Tragedian raunioilla ei pidä riekkua, Soini korosti.
Persssut masturboivat terrorismilla
24
<50
Vastaukset
- oletsamanlainen
Edelleenkään maahanmuutto ei ole noussut 850% ja sitäpaitsi vuodesta toiseen perussuomalaiset ovat olleet sitä mieltä että tällaiset kansainvaellukset jonka mukana tulee terroristeja, tulisi lopettaa ja euroopan ulkorajoja tulee valvoa paremmin sekä oman maamme rajoja!
Sinä muuten etsit ja etsit yöstä toiseen kaiken ikävän mitä löytyy perussuomalaisista sekä yrität kääntää persujen syyksi senkin mihin eivät ole ihan kokonaan syyllisiä! Miten sanoitkaan, " Tyypillistä narsististen sosiopaattien toimintaa siis" sinultakin!
Masturboit persujen epäonnistuneellapolitiikalla ja oikein odotat että tulisi jotain ikävää, jokin polittinen päätös mikä ei ole persulle mieluisa. Olet siis samanlainen kuin kuvailemasi persut mutta kohteesi on toinen! Tykkäät onanoida nimettömästi palstalla!- natsipuolue-pSS
Mitä korkeampi ruumiskasa, sitä julkeampaa on persujen ilakoiva tanssi sen ympärillä. Mutta mitä muuta edes kannattaa odottaa natsihenkisen rasistipuolue perussuomalaisten kannattajilta?
- oletsamanlainen
natsipuolue-pSS kirjoitti:
Mitä korkeampi ruumiskasa, sitä julkeampaa on persujen ilakoiva tanssi sen ympärillä. Mutta mitä muuta edes kannattaa odottaa natsihenkisen rasistipuolue perussuomalaisten kannattajilta?
Ehkä niinkin mutta samalla tavalla sinä ja Peris odotatte poliittisia ruumiita persuilta, epäonnistumista politiikassa ja jos jotain sen suuntaista tapahtuu te ilakoitte ja masturboitte päätteenne ääressä persujen epäonnella ja hehkutatte sitä 24/7 palstalla onanoiden, kuten periksen lempi-ilmaus kertoo!
Mietis muuten mikä puolue on vastustanut hallitsematonta maahanmuuttoa? Mikä puolue on saanut paheksuntaa noiden asioiden julkituonnista. niinpä, persut!
Sillä jos olisitte uskoneet persuja niin sitä ruumiskasaa ei olisikaan!
Sehän tässä onkin irvikasta että omilla mielipiteilä ja äänestyskäyttäytymisellä sekä sinisilmäisyydellä annetaan terroristien rantautua "monikulttuurisuuden nimisssä" ja sitten kun itse aiheutettu ruumiskasa löyhkää keskellä brysseliä tai pariisia niin sitten syytellään toisia siitä että he olivat oikeassa!
Nämäkin itkuvirret aloituksina kertovat että teidän periaatteenne, kuten EU:n ja suomen maahanmuuttopolitiikka on epäonnistunutta! - NäinSeVainOn
Politiikassa teot ratkaisevat. Persujen hallituskaudella maahanmuutto on räjähtänyt käsiin, vaikka vaalilupauksissa persut lupasivat muuttaa maahanmuuton työperäiseksi. Ministeriaudin takapenkki on ollut persuille niin rakas, että he ovat toimineet täysin päinvastoin kuin lupasivat.
Maahanmuuton vastustaminen terroritekojen perusteella on sama kuin vaatisi Suomeen diktatuuria jonkun kantasuomalaisen rikollisen toiminnan takia.
Populistieliitin ainoa päämäärä politiikassa on kerätä mahdollisimman paljon rahaa itselleen ihmisten protestimielialaa ja pelkoja hyödyntämällä. Mitään muutosta he eivät halua, sillä ongelmien poistuminen veisi pohjan tältä puoluepyramidihuijaukselta. - Peris
"Edelleenkään maahanmuutto ei ole noussut 850% ja sitäpaitsi vuodesta toiseen perussuomalaiset ovat olleet sitä mieltä että tällaiset kansainvaellukset jonka mukana tulee terroristeja, tulisi lopettaa ja euroopan ulkorajoja tulee valvoa paremmin sekä oman maamme rajoja!"
Niinhän nuo tuntuvat olevan... Istuvat hallituksessa ja mamuttavat minkä ehtivät. Ja maahanmuutto kun vaan on noussut sen 850 prosenttia persssuhallitksen aikana.
"Sinä muuten etsit ja etsit yöstä toiseen kaiken ikävän mitä löytyy perussuomalaisista sekä yrität kääntää persujen syyksi senkin mihin eivät ole ihan kokonaan syyllisiä! Miten sanoitkaan, " Tyypillistä narsististen sosiopaattien toimintaa siis" sinultakin!"
Seli seli. Persssut masturboivat palstalla terrorismilla ja eivät ole siihen syyllisiä?
"Masturboit persujen epäonnistuneellapolitiikalla ja oikein odotat että tulisi jotain ikävää, jokin polittinen päätös mikä ei ole persulle mieluisa. "
Myönnät siis että persssujen politiikka on epäonnistunutta? - Peris
oletsamanlainen kirjoitti:
Ehkä niinkin mutta samalla tavalla sinä ja Peris odotatte poliittisia ruumiita persuilta, epäonnistumista politiikassa ja jos jotain sen suuntaista tapahtuu te ilakoitte ja masturboitte päätteenne ääressä persujen epäonnella ja hehkutatte sitä 24/7 palstalla onanoiden, kuten periksen lempi-ilmaus kertoo!
Mietis muuten mikä puolue on vastustanut hallitsematonta maahanmuuttoa? Mikä puolue on saanut paheksuntaa noiden asioiden julkituonnista. niinpä, persut!
Sillä jos olisitte uskoneet persuja niin sitä ruumiskasaa ei olisikaan!
Sehän tässä onkin irvikasta että omilla mielipiteilä ja äänestyskäyttäytymisellä sekä sinisilmäisyydellä annetaan terroristien rantautua "monikulttuurisuuden nimisssä" ja sitten kun itse aiheutettu ruumiskasa löyhkää keskellä brysseliä tai pariisia niin sitten syytellään toisia siitä että he olivat oikeassa!
Nämäkin itkuvirret aloituksina kertovat että teidän periaatteenne, kuten EU:n ja suomen maahanmuuttopolitiikka on epäonnistunutta!"Ehkä niinkin mutta samalla tavalla sinä ja Peris odotatte poliittisia ruumiita persuilta, epäonnistumista politiikassa ja jos jotain sen suuntaista tapahtuu te ilakoitte ja masturboitte päätteenne ääressä persujen epäonnella ja hehkutatte sitä 24/7 palstalla onanoiden, kuten periksen lempi-ilmaus kertoo!"
Voooi, tuliko paha mieli?
"Mietis muuten mikä puolue on vastustanut hallitsematonta maahanmuuttoa? Mikä puolue on saanut paheksuntaa noiden asioiden julkituonnista. niinpä, persut!"
Mutta eivät vastusta enää. Niin se vaan tässäkin takki kääntyi.
"Sillä jos olisitte uskoneet persuja niin sitä ruumiskasaa ei olisikaan!"
Ai, persssut istuvat nykyään myös Belgian parlamentissa...
"Sehän tässä onkin irvikasta että omilla mielipiteilä ja äänestyskäyttäytymisellä sekä sinisilmäisyydellä annetaan terroristien rantautua "monikulttuurisuuden nimisssä" ja sitten kun itse aiheutettu ruumiskasa löyhkää keskellä brysseliä tai pariisia niin sitten syytellään toisia siitä että he olivat oikeassa!"
Persssujen hallitusaikana maahanmuutto 850 kertaistui.
"Nämäkin itkuvirret aloituksina kertovat että teidän periaatteenne, kuten EU:n ja suomen maahanmuuttopolitiikka on epäonnistunutta!"
Ja kukas siitäkin politiikasta vastaa? No persssuthan ne!
- petospuolue-ps
On tuo soinistinen satuilu vaan imelää.
Ennen vaaleja persut huusivat kitalaki punaisena: Rajat kiinni!
Puoli vuotta hallituksessa oltuaan persut olivat onnistuneet IMUROIMAAN Suomeen yli 32 000 uutta mamua. Vaalipetosennätys?
Tähän olisi helppo luetella kymmeniä muitakin persujen vaalilupauksia, jotka KAIKKI on petetty.
Persujen vaalipetosta on mahdotonta edes sanoin kuvailla. Joku Otto-Wille Kuusinenkin oli pyhäkoulupoika Soiniin verrattuna.
Kuinka te soiniuskovaiset kehtaatte?? -Mutta kyllähän te kehtaatte! - natsipuolue-pSS
Kuten tämänkin ketjun avaus osoittaa:
Soinismi on politiikan pahin syöpä mitä Suomessa on koskaan ollut.
Jos persut saisivat riittävästi valtaa, siitä tulisi Suomen ISIS. Jo nyt persujen tuntema viha esim. naisia ja lapsia kohtaan on sitä luokkaa, ettei sellaista olla Suomessa vielä koskaan ennen nähty. - kfjghtruir
Uppista.....
- nojotaas
No niin ja kun antipersu paskoo housuihinsa niin alkaa ininä! Kuulkaapas kun persut eivät valvo EU:n ulkorajoja, muutoin kuin 1300 km venäjän rajaa! Se ongelma on tullut EU: ulkorajoilta ei persujen imuroimana! Kun ongelmaa esiintyi itärajalla senykyhallituksen toimesta pysäytettiin muutamiin satoihin tulijoihin!
- Peris
Ja se liittyy siihen että persssut masturboivat palstalla terrori-iskujen vuoksi niin miten?
- kiitostästä
Hieno SS aloituksessa!
- kaksnaamasta
Soini joutui pari vikkoa sitten sairaslomalle!
Palstapölhöt antipersut ilakoivat ja masturboivat kun Soini sairastaa! Että nyt sitä rangaistaan omista teoistaan! Siinä oli oikein ilkkua ja ilakointia toisen sairastumisella!
No, sitten tulee pommi-isku brysseliin ja persut sanovat että mitäsme sanoimme. Ei siinä kukaan ilakoinut!
Mutta kaksinaamainen antipersureppana joka hetki sitten ilakoi ja masturboi toisen Soinin sairaudella syyttää nyt persuja terrori-iskujen uhrien kohtalolla ilakoinnista!
Jälleen erityisen kaksinaamaista!- eivät.muuta.osaa
Uhriutuminen näkyy olevan persuilla oikein verissä?
- sinä.osaat
eivät.muuta.osaa kirjoitti:
Uhriutuminen näkyy olevan persuilla oikein verissä?
Kaksinaamaisen kirjoittelijan uhriutumisesta kertoo esimerkillisesti syyttely muiden uhriutumisesta!
- tietääkö-pölhöpersu
Onko Soini nyt muka terve??
- Peris
En ole soinin sairaudella ilakoinut. Mutta sinusta on siis ihan okei ilakoida terrorismin uhrien kärsimyksellä? Varsinkin kun kukaan heistä ei ole tällä palstalla ollut? Sairas pelle olet.
- UskmSmegmaaa
Puhu omasta puolestas vuan, trollipölli
- rasistipuolue-pSS
Missä persut - siellä rasistinen aivopieru.
- nääs
No suvakkien ei ainakaan tarvitse masturboida, perse pystyyn vaan...
Onhan se tietysti ikävää tunnustaa kun persut/muut järkevät ihmiset ovat jo etukäteen tienneet maahantunkeutumisen seuraukset.- jakomielistä.persuilua
Miksi sitten persut niin kiimassa imuroivat hetkessä Suomeen kymmeniä tuhansia "maahantunkeutujia", jos kerran ovat "tienneet seuraukset"??
- Peris
Niin. Se että persssut nosti maahanmuuttoa 850 prosenttia tarkoittanee että seuraukset eivät ole kovinkaan suuria, jos omaa logiikkaasi seuraa...
- petospuolue-peruSS
Soinihan höpöttää koko ajan, että "Suomeen mahtuisi vielä paljon lisää pakolaisia" ja ihmettelee; miksi heitä ei tule lisää? -Joten se siitä persujen kitalaki punaisena mainostamasta "maahanmuuttokriittisyydestä".
- kaksinaamaiset.persut
Mistähän päin maailmaa Soini seuraavaksi imuroi mamuja?
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Riikka runnoo: datakeskuksille tulee UUSI yritystuki
"Suomen valtio erikseen tukee esimerkiksi kryptovaluuttaan tai aikuisviihteeseen tai muuhun keskittyviä datakeskuksia."502202Eläkeläiset siirrettävä muuttotappioalueille
Joutoväki pois ruuhkauttamasta elättäjien arkea. Samalla putoaa jokaisen asumiskulut ja rahaa jää enemmän kuluttamiseen.1972029- 1161382
En kerro nimeäsi nainen
Sillä olet nyt salaisuus jota kannan sydämessäni. Tämä mitä tunnen ja kuinka sinuun vahvasti ihastuin on jo niin erikoin711170- 96982
Olet kiva ihminen
En kiellä sitä yhtään. Sinussa on hyvin paljon erinomaisia puolia, enemmän varmasti kun meissä muissa. Sitten on puoli73929Auta mua mies
Ota vielä yhteyttä, keksi oikeat sanat että vuosien ajan kasvanut muuri murtuu meidän väliltä vaikka aluksi vain vähän.78889Uuden upotuskasteen vaiettu ongelma
Alkuseurakunnan kaste oli useamman vuosisadan upotuskaste, joka toimitettiin joko ulkona luonnon vesistöissä tai kasteki47868Ja tääkin vielä...
Kukakohan on valittanut, Salmiko itse? https://www.viiskunta.fi/rehtori-valittiin-ahtarissa-ilman-hakumenettelya-o/1347933845- 61746