Eilen olin sinkkupalstalla

tänään täällä. Mitähän pirruutta keksisin.
8<50
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 8

Vanhimmat

Miten olisi keskustelu ikävästä ja kaipauksesta?

Äänestä

Tee joku jäynä itsellesi! Joku niin kimurantti juttu, että siinä on mietittävää moneksi päiväksi. Ei tarvitse joka päivä keksiä uusia.

Äänestä

Oikea asenne

Äänestä
  • Monenako persoonana kirjoittelet?

    Äänestä

  • MarilynKysyn kirjoitti:

    Monenako persoonana kirjoittelet?

    Chaplinina,JR,enimmäkseen ja yleensä UusMarilyn

    Äänestä

Ei se noin mene. Seuraan yhtä naista, joka seilaa siellä ja täällä. Se on niin liukaliikkeinen, etten saavuta häntä. En tiedä onko nyt täällä vai sinkkuissa.

Äänestä
  • mä en oo ku täällä

    Äänestä

Tulen illalla uudestaan katsomaan tänne, jospa saan jotain vinkkiä siltä ihanalta.
Ainakin hän lupasi eilen vinkata kun on täällä.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


Vakkarimies kirjoitti:

tänään täällä. Mitähän pirruutta keksisin.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu