Tämä on kolmas päivä, kun feikkihauka spämmää. Kostospämmi tulee kevään kuluessa. Nyt annna palaa vaan! Jesss!
Kolmas päivä.
7
<50
Vastaukset
- gfhdfdsfdsfds
Mitä väliä eihän täällä enää kukaan käy en minäkään.
- Kantahauka
Jaa.. Siihen en ota mitään kantaa.
- SuperhomoTissu
Älä lässytä homo paskaasi. Sinä sen spämmin teet, mutta tee vaan, sinähän se homo olet. Varmaan vaihtelua, kun ei ihan koko ajan ehdi imeä muita homoja spämmäämisen ohessa.
- oisdyfoads
Kuu
- ovipönkkä__
Olen juonut nyt kahtena edellispäivänä yli 17 annosta alkoholia, mutta tänään kolmantena päivänä aion rajoittaa käytön 17 annokseen.
Täällä ei vissiin käy enää muu kuin hauka häiriköimässä? Missä Kylmis ja perseenhaju?- hiukan.puppe
Mä en ota mitään kantaa häiriköintiin. Mä kävin eilen Amerikan car showssa. Rahaa meni, haukaa oli!
Kopiohaukan spämmit kostetaan!!! Hähähäääää...
Ainiu - ovipönkkä__
hiukan.puppe kirjoitti:
Mä en ota mitään kantaa häiriköintiin. Mä kävin eilen Amerikan car showssa. Rahaa meni, haukaa oli!
Kopiohaukan spämmit kostetaan!!! Hähähäääää...
AiniuNyt kyllä lopetat häiriköimisen heti, että saadaan Kylmis takas palstalle! Minulla on ikuinen viha Tissua kohtaan, koska sen palstahäiriköinti meni aikoinaan siihen pisteeseen asti, että Kylmis alkoi boikotoimaan palstaa, eikä me sinä aikana pystytty pitämään mitään kanavaa kautta yhteyttä Kylmiksen kanssa.
Sinä olet yhtä paha häirikkö kuin Tissu ja lupaan, että tämä tullaan kostamaan sinulle ankarasti!
Ketjusta on poistettu 4 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Haluan sinut, kuuletko minua.
Haluan sinut. Toivon, että voisimme olla yhdessä. Mietin pystynkö täyttämään toiveesi, olemaan arvoisesi. Voisitko saad901456- 541013
Alastomat miehet seksikeinussa lasten nähden PRIDEssä!
https://www.iltalehti.fi/kotimaa/a/adf62289-a0b6-4b4c-9672-9e19c01beb51 Eikö nyt muka mene jo aivan liian pitkälle että379854- 153824
Anteeksipyynnöstä
Uskotko anteeksipyynnön voimaan? Mikä tekee anteeksipyynnöstä vaikeaa? Onko se mielestäsi joskus turhaa, joko pyytäjän124727- 55709
- 51658
Naiselle Kuuleppa Tämä
Tämä ei ole mikään vitsi. Minulla on ikävä sinua nainen! Naiselle mieheltä38635- 57631
- 76622