Mutta. Tässä kun on vatvottu erään naisen kanssa vahvan vetovoiman kanssa hyvä tovi ja silti jotain klikkaa, ja nyt kun on viimeksi tavattu jokunen tunti sitten, negafiilikset hänestä tuppaa pintaan tasaisehkoin väliajoin kun jostain striimistä puskee "just another girl" ja just nyt voimakkaammin kuin koskaan ton veisun sanotukset iskee lujemmin kuin vielä koskaan. "?"
Olenko "pääsemässä" hänestä jonkun toisen vuoksi vai onko kaiken aikaa mun tutka ollut suunnattuna "väärään" ihmiseen? Nasta käydä goisimaan. Öitä.
"I can feel the cracks in my spirit
They're starting to bust
All of my friends say I should move on
She's just another girl
Don't let her stick it to your heart so hard
And all of my friends say it wasn't meant to be
And it's a great big world
She's just another girl"
https://www.youtube.com/watch?v=TGYTfY3Zd2o
Joo oon tunteideni härnäämä sälli
nukun_yön_yli
2
<50
Vastaukset
- nainentuumas
Jonkun toisen johdosta pääseminen jostain toisesta on varmaan yleisin tapa päästä. Eikö joskus ole vaan tärkeä päästä, näin itseäsi säätä.
- nukun_yön_yli
No vaikkei meillä juuri mitään olekaan niin silti en kykene jättämään häntä ilman tunteidemme selvittelyä, kun kiistatonta on tosiaan molemminpuolinen kiinnostus.
Ei hän ole "just another girl" vaan paljon enemmän.
Piinaavaaaaaa.
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Lindtman I vasemmistohallitus aloittaa viimein Suomen kuntoon laittamisen
Tässä nyt on 3 vuotta seurattu irvokasta kärsimysnäytelmää nimeltään "valtion budjetin tasapainotus by äärioikeisto", ja1862690Missä viipyy persujen lupaama euron bensa?
En edes muista milloin bensapumpussa olisi ollut ykkösellä alkava litrahinta. Missä siis viipyy persujen lupaama euron b1482407Kirje, PellePelottomalle.
Tärkeää olisi luoda ystävyys, että se, jota rakastaa, on samalla paras ystävä ja luotettavin, jolle voi ja uskaltaa luot1061122- 84954
- 64921
Martinan hevoset.
Tämä todella kaunis ja ketterä harmaa hevonen jolla monet kilpailut voitetaan ei ole Martinan.Tytär ratsastaa sillä tait239819Mistä löytyy naisseuraa sinkkumiehelle?
Kertokaapas kokeneemmat mistä löytyis naisseuraa sinkulle. Ihan ois eukko nyt tosissaan hakusessa. Tanssipaikat kun on a20810Persut jakavat tekoälyllä tehtyjä kuvia maahanmuuttajista somessa
Eivät mainitse, että ovat tekoälyllä tehtyjä. Eivät näe asiassa mitään ongelmaa. Valehtelijapuolue taas vauhdissa. Unka285775Voi teitä naisia
Suudeltiin ja nukuttiin toisissamme kiinni mutta pillua ei tullu, ei edes aamulla. t.38vmies89774Hyvä meininki
TTP:ssa väkeä tosi runsaasti paikalla. Hyvää ruokaa jälleen ja munkit ja sima erinomaista. Kiitos yrittäjälle! Hieno Vap22708