Siis ootteko perillä
...Cheyenne Järvinen on pyytänyt Antti Kurhista tuhoamaan hänestä itetun pornovideon ettei kukaan sitä näkisi!
No, Antti kurhinen ei sitä tehnyt vaan vei videon poliisille runkkumatskuksi.
Miten voi olla noin törkeä Antti Kurhinen! Vielä sairqampi pervo ku Alex Smith. Aksu ei oo pornoa poliisille vieny eikä näytelly muille.
Antti Kurvinen näyttelee parikymppisestä tytöstä otettuja seksivideoita muille ja lopuksi vie poliisille.
Oksettavaa Antti kurhinen. Ansaitset enemmän paskaa päällesi kuin Axl ikinä.
Antti Kurhinen -runkkareiden runkku?
Yök.kurhinen
4
55
Vastaukset
- omaolihalunsa
Itsehän tuo halusi. Oli valmis siirtymään pornoteollisuuden pariin ja halusi näytevideon itsestään, josta sitten alan henkilöt katsoo, onko hänestä pornovideoille.
- Haloohaloo
Pyysi tuhoamaan videon jonka Antti Kurhinen toimitti poliisille?
- omavikansa
Haloohaloo kirjoitti:
Pyysi tuhoamaan videon jonka Antti Kurhinen toimitti poliisille?
Ei olisi mennyt koko videoo kuvaamaan. Tyhmästä päästä kärsii koko keho.
- Lukekaa.blogu
omavikansa kirjoitti:
Ei olisi mennyt koko videoo kuvaamaan. Tyhmästä päästä kärsii koko keho.
Antti Kurhinen uhkaa blogissaan julkaista Cheyennesta kuvaamansa seksivideot koko suomen kansalle!!!!
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Lindtman I vasemmistohallitus aloittaa viimein Suomen kuntoon laittamisen
Tässä nyt on 3 vuotta seurattu irvokasta kärsimysnäytelmää nimeltään "valtion budjetin tasapainotus by äärioikeisto", ja1862690Missä viipyy persujen lupaama euron bensa?
En edes muista milloin bensapumpussa olisi ollut ykkösellä alkava litrahinta. Missä siis viipyy persujen lupaama euron b1482407Kirje, PellePelottomalle.
Tärkeää olisi luoda ystävyys, että se, jota rakastaa, on samalla paras ystävä ja luotettavin, jolle voi ja uskaltaa luot1061122- 84954
- 64921
Martinan hevoset.
Tämä todella kaunis ja ketterä harmaa hevonen jolla monet kilpailut voitetaan ei ole Martinan.Tytär ratsastaa sillä tait239819Mistä löytyy naisseuraa sinkkumiehelle?
Kertokaapas kokeneemmat mistä löytyis naisseuraa sinkulle. Ihan ois eukko nyt tosissaan hakusessa. Tanssipaikat kun on a20810Persut jakavat tekoälyllä tehtyjä kuvia maahanmuuttajista somessa
Eivät mainitse, että ovat tekoälyllä tehtyjä. Eivät näe asiassa mitään ongelmaa. Valehtelijapuolue taas vauhdissa. Unka285775Voi teitä naisia
Suudeltiin ja nukuttiin toisissamme kiinni mutta pillua ei tullu, ei edes aamulla. t.38vmies89774Hyvä meininki
TTP:ssa väkeä tosi runsaasti paikalla. Hyvää ruokaa jälleen ja munkit ja sima erinomaista. Kiitos yrittäjälle! Hieno Vap22708