muuta kuin maksullista naista lähimmän 10 vuoden aikajaksolla.
Näyttäkää Pattayalta Suomiukko joka on saanut
niitäeiole
19<50
0Äänestä
Muut lukivat myös
Ketjusta on poistettu 1 sääntöjenvastainen viesti.
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 19
Vanhimmat
kaikki näytä joku joka ei
korjaan ei tosiaan oo saanu ne on antanu. Suomalaisten kanssa on aina antamista ei saamista.
Nyt ei lasketa omaa äitiä joten sinullakaan ei ole mitään kokemusta.
Minä en kuulukkaan pattyan ukkoihin joudun maksamaan vaimoleni.Hän ei siis käy töissä eikä saa kelalta apuja.Ruotsalaiset ovat vaan vähän avarakatseisimpia kuin suomilaiset akat.
On tullut saatua.
Viimeisen kymmenen vuoden aikana menin myös naimisiin ja erosin suomalaisen naisen kanssa. Tosin näin jälkeenpäin laskien hän oli se kaikkein kallein huora, niiden seitsemän vuoden loppulasku tuli niin kalliiksi että sillä rahalla olisi helposti tehnyt sata seksin täyteistä Thaimaan reissua.
Jep, kyllä kaduttaa, jos nyt saisin valita uudelleen käyttäisin ne rahat Thaimaan tyttöihin, ja niin aionkin jatkossa tehdä, koska vaikka se liitto kalliiksi tulikin, niin aika kivasti sitä pätäkkää vielä jäikin.
Olet ilmeisesti niitä miehiä joita kusetetaan onecoinissa, wincapitassa ja koitat myydä jotain pesuaineita kovaan hintaan kun naisetkin ja oma vaimo sua kusettaa?
No, enpä ole noita harrastanut. Tosin Talvivaaran osakkeita kyllä omistan, niistä tuli useampi tonni tappiota, mutta en oo suuremmin murehtinut, joskus sijoituksissa tulee tappioita, ei aina voi voittaa.
Vaimo ei sinänsä kusettanut, totesin vaan että kalliiksi tuli.
Pitää muuten korjata että naimisiin menosta onkin jo lähes 11 vuotta, ero tuli kolmisen vuotta sitten. Eli ihan tuohon 10 vuoden ikkunaan ei koko jakso mahtunut.
Anyway, en ole mitenkään katkera, hyvissä väleissä tässä edelleen ollaan ja itse asiassa on hyvä että tuli yksi epäonnistunut avioliitto koettua, ilman sitä varmaan edelleen miettisin meneväni joskus naimisiin etc.
Mutta nyt onneksi olen täysin vapautunut parisuhdeajatuksista, niihin mulla ei enää ole mitään kiinnostusta, nyt otan naiset täysin irtonumeroina. Ehkä tämän oppomiseksi kannattikin vähän maksaa, sillä nyt olen loppuikäni vapaa ja onnellinen.
Eiköhän suurin osa Pattayan kävijöistä kuulu tähän joukkoon...käy joskus paikanpäällä
Suurin osa kuuluu siihen joukkoon jotka ei ole saanut kun rahalla? Juu, aivan oikein.
puhuvatkohan ne kaikki pariskunnat paskaa niiden seksilomista vai tarkoittaako se että niillä on eri partnerit.
Tuli vielä mieleen miten sua kiinnostaa jonkun sairaseläkeläisen saanti.Minusta on hyvä että jossain saa.
Oletko sairaseläkeläinen ? ollut koko ikäsi, eiks niin?
Itseäni ei ole edes muut kuin maksulliset kiinnostaneet viimeisen 15 vuoden aikana. Pano on ainoa mihin naista tarvitsen. Aikani on kallista, enkä todellakaan etsi mitään perään soittelijaa enkä kyselijää. Mun täytyy tehdä rahaa koko ajan, en todellakaan ehdi elokuviin jonkun hyväperseisen onnenonkijan kanssa, varvit kerkiän silloin tällöin vetää ja maksan siittä mielummin vähän kun alan leikkimään rakastunutta pelkän pillun saannin vuoksi. Mitä sitä nyhjäämään kun on varaa ostaa laatukamaa ilman turhia puheita?
Peter yritäppä nyt herätä painajaisestasi, nipistä vaikka itseäsi, niin kova liikemies olet että sinulla aikaa kirjoittaa tänne, reppana.
Näkyyhän tämä palsta muidenkin rahamiesten kohtaamispaikkana toimivan. Peter haluaa ratsastaa ajan hermolla ja olla tietoinen liike-elämän huipulla tapahtuvista heilahduksista?
jes good, pelastit köyhän päiväni.
Ei niiden tarvitse saada ilman rahaa.Luultavasti saavat myös paljon enemmän kuin me suomalaiset täällä.
Meillä ei ainakaan panna kuin 3 x viikossa jos sitäkään joka viikko.
No ei me nyt niin köyhiä olla, että pitäisi puoli ilmaisen nuoren naisen sijaan painaa valasta. Hyi helvetti, mieluummin olisin ilman kuten tekin. Valinta sekin.
Sikis runkkaatkin koko ikäsi ilman naista.