Pysykää kaukana Lontoosta, moukat!

moukat_helvettiin

Voi että kun olin Lontoon-matkalla niin siellä muutama suomalaisturisti rellesti humalassa ja käytti tosi karkeaa kieltä! Pysyisivät kotonaan jos eivät osaa käyttäytyä! Lontoo ei ole moukkia varten!

11

541

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • eimoukkia

      Niinpä, pysy siis kotonasi vaan!

      • moukat_helvettiin

        Ei kenenkään tuollaisen kuulu Lontooseen mennä. Vituttaa kun pilaavat suomalaisten maineen.


      • moukat_helvettiin

        Ja et ilmeisesti osaa lukea. Minä EN kuulunut tuohon porukkaan!


    • sirPekka

      Niin, et näköjään tiedä Lontoosta mitään. Sehän on moukkia itsessään aivan täynnä, mikäli lapsellisten lasiesi läpi olet nähnyt helvetillisiä asumalähiöitäkään siellä. Oletko käynyt islamistien kaupunginosissa?

      • moukat_helvettiin

        Kyllä niitä moukkia suomalaisissa paikoissa on suhteellisesti enemmän.


      • PysySuomessa

        Olen asunut Lontoossa kaksikymmenta vuotta ja voin sanoa etta mainitsemasi 'islamistien kaupunginosat' loytyvat vain kaltaistesi rasistien mielikuvituksesta ja typerien iltapaivalehtien valheellisista kirjoituksista.


      • PysyHimassa
        PysySuomessa kirjoitti:

        Olen asunut Lontoossa kaksikymmenta vuotta ja voin sanoa etta mainitsemasi 'islamistien kaupunginosat' loytyvat vain kaltaistesi rasistien mielikuvituksesta ja typerien iltapaivalehtien valheellisista kirjoituksista.

        Kyllähän sieltä niitä löytyy, jos avaa silmät!


    • lontootaselvänä

      En itsekään ole koskaan ymmärtänyt, miksi ulkomailla pitää ottaa kaatokännit ja sitten toukkaroida miten sattuu, ssinä pilaa samalla maansa maineen. Kait nyt kotonakin voisi homman hoitaa. Lontoo on sen verran loistava ja monipuolinen lomakohde, että on todella surku, jos kaikki kiinnostava jää joko näkemättä tai sitten krapulaisena kierretyiksi. Lontoon nähtävyyksiin pääsee tutustumaan kätevästi jo ennen matkaa suomeksikin olevalla todella laajalla sivustolla http://lontoo.org/ sen avulla voi sitten bongata ja merkata ylös ne itselle parhaat kohteet.

    • Maksaja

      Lontoo ja koko Britannia on sikakallis. Siksi britit lähtevät bailaamaan Tallinnaan, Riikaan, Pattikselle ym.

      • Amanda-Amelie

        Niin ja kyllä ne britit bailaavatkin ja sikailevat. Jää kyllä suomalainen kauas jälkeen, on se niin tajutonta menoa saarivaltion porukalla. Harrasta nyt ihmeessä lähimatkailua ja käy vaikka Tallinassa ja Krakovassa, niin näet kuinka jäykkä britti rentoutuu. Huh, huh.


    • santtu-1975

      Toisaalta, kun Brittein käyttäytymistä näkee ulkomailla, niin kyllä hekin sikaille osaavat ihan omatoimisesti.

    Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Miksi et irrota otettasi

      Suhteeni?
      Ikävä
      104
      3384
    2. Koko ajan olet

      Senkin suhteen kiusannut. Halut on ihan mielettömät olleet jo pitkään
      Ikävä
      88
      3073
    3. Tykkään susta

      Elämäni loppuun asti. Olet niin suuresti siihen vaikuttanut. Tykkäsit tai et siitä
      Ikävä
      20
      1933
    4. Muutama syy

      Sille miksi IRL kohtaaminen on hänelle vaikeaa
      Ikävä
      69
      1906
    5. Onko kaikki hyvin, iso huoli sinusta

      Miten jakselet? Onko sattunut jotain ikävää. Naiselta
      Ikävä
      38
      1857
    6. Estitkö sä minut

      Oikeasti. Haluatko, että jätän sun ajattelemisen? :3
      Ikävä
      21
      1741
    7. Onko kaivatullasi

      Hyvä vai huono huumorintaju?
      Ikävä
      24
      1687
    8. Pettymys! Tähdet, tähdet -kisassa tämä erikoisjakso pois - Pistänyt artistit todella lujille!

      Tähdet, tähdet -kisa on edennyt genrestä toiseen. Mutta erästä monen toivomaa erikoisjaksoa ei tällä kaudella nähdä. Voi
      Tv-sarjat
      34
      1439
    9. Onko meillä

      Molemmilla nyt hyvät fiilikset😢ei ainakaan mulla mutta eteenpäin on mentävä😏ikävä on, kait se helpottaa ajan myötä. Ko
      Ikävä
      9
      1349
    10. Tiedätkö tykkääkö

      Kaivatustasi siinä mielessä joku muukin kuin sinä itse
      Ikävä
      48
      1337
    Aihe