Keskustelu on vain täysi-ikäisille

Tämän keskustelualueen sisältö ei sovi alaikäisille. Jatka vain, jos olet täyttänyt 18 vuotta.

Tyydytätkö tällä hetkellä itseäsi millä tyydytät?

Tyydytätkö banaanilla vai kädellä?
Millä muulla painelet pilluusi?
7565
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 7

Vanhimmat

18 x 4.5 cm motorisoidulla sauvalla .....lopetin juuri ja aloitan uudelleen :) Todella järkyt orkut - meinaa järki lähtee...IHANAA !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Äänestä
  • Ihanko totta.

    Äänestä

Minä panen banaanilla sisään käykö sellainen ei ole hieromasauvaa. Syntymäpäivälahjaksi voisi olla varsin hyvä.
Nähtäisiin jossain Pieksämäellä 21.8 kello yhden jälkeen.
No tyydyn sitten banaaniin. Sekin on ihan tosi hyvä kuin on kynäkin. Hammasharjan varsinkin kyllä kävisi.

Äänestä

Onko teillä jo kovinkin paksuna jäykkänä sauvasi? Mulla löytyy vasta illempana keltainen väline jonka pussiin laitettuna voin painaa sisääni. Kädellä vetelen jos tarvis vaatii. Housut otan pois niin eiköhän onnistu paremmin. Silloin suljen huoneen oven aloitan hommat. Kirjoitan miltä tuntuu kun huipennus tulee. Illemmalla sitten kun mieheni on nukkumassa. Olen käynyt vessassa.

Äänestä

Itse aijon painellaa banaanilla. Hiplaan vähän muutakin seuraura tekis hyvää.
Vastaathan omalla rukkaamisellasi mulle.Hilaan ensin päältä. Hiplaan rintojakin nyt tuntuu hyvältä alapää alkaa pyytää omaasa. Kohta otan päälimmöiset housut pois.
Panettaa. Ei ihan vielä mennyt. Litinää kuuluu.Tuntuu kuumenee ainakin. Nyt se on sisällä otan olevatkin housut pois jalasta kohta. Orgasmi tuli.

Äänestä

Ei se pillu mikään hedelmäsalaattikulho ole. Älkää tunkeko sinne mitään banaaneita tai porkkanoita (nehän ovat niin pieniä ja sileitä, etteivät edes tunnu miltään...) Hankkikaa vibra tai moottoroimaton hieromasauva, niin ei tule hiivasientä. Suomalaisia nettikauppoja ja erilaisia hintaryhmiä löytyy vaikka kuinka.

Äänestä

En nyt just kun tätä tässä näpyttelen, mutta kerron kuitenkin omia pohdintojani vähän . Löysin juurikin vanhan erittäin pienen sauvani ja sitä sitten testasin ja hyvän orkun sain. Siis tosi hyvän. En kuvitellut mitään enkä hinkannut klitorista , niin kuin miehen kanssa ollessani joudun tekemään, päällä ollessani, että saan edes jonkinlaisen sellaisella mekaanisella hinkkaamisella ja jotain ihme fantasioita kuvitellen. Olisko nyt niin, että miehen kalu on kuitenkin aina jotenkin liian pehmeä, vaikka yleensä onkin isompi? Pitäisiköhän nyt sitten miesten kanssa paneskellessa ajatella tuota pikkudildoa?

Äänestä

Ketjusta on poistettu 1 sääntöjenvastainen viesti.

Kommentoi aloitusta


Märkiäunianähnyt kirjoitti:

Tyydytätkö banaanilla vai kädellä?
Millä muulla painelet pilluusi?

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu