Olenko ainoa, jonka mielestä klitoriksen hierominen tuntuu epämiellyttävältä? Vai onkohan mieheni liian kovakourainen? Hän hieroi klitoristani ja pian se alkoi ikään kuin koskemaan enkä voinut nauttia. Jalat alkaa krampata ja työnnän miehen käden pois. Harmittaa tehdä niin, mutta se tuntuu niin epämiellyttävältä. Ensin yritin esittää että nautin siitä, mutta mies vain innostui enemmän ja lisäsi vauhtia. Harmittaa estää miestä, mutta en vain pidä siitä :(
KLitoriksen hierominen tuntuu pahalta
sdkjshkd
387
0Äänestä
Muut lukivat myös
Ketjusta on poistettu 2 sääntöjenvastaista viestiä.
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 3
Vanhimmat
Hierotko itse klitoristasi ikinä? Nautitko siitä? Oletko saanut klitorisorgasmeja?
Kysyn, koska ensin pitää oppia tuntemaan itsensä ja miten tuntuu hyvältä.
Veikkaan että miehesi on aivan liian kovakourainen.
Tehkääpä niin että otatte liukuvoiteen ja miehesi hivelee hellästi kiusoitellen sun klitoristasi ja vaginan suuaukkoa sekä välilihaa. Pyydät tekemään sen niin hiljaa lipsutellen kuin mahdollista. Olet vaan ja nautit. Sopikaa etukäteen leikkimielisesti että sinä et saa voihkia. Jos et pysty pidätellä voihkintaa on rangaistukseni vaikkapa pikku nännin puraisu ;)
Miehet oppii valitettavasti tuon kovakourasuuden pornosta.
"Miehet oppii valitettavasti tuon kovakourasuuden pornosta."
Silkka kyökkipsykologiaa. Naiset ovat hyvin erilaisia. Toiset pitävät erittäin voimallisesta klitan hieromisesta, toisten klitta on niin herkkä, että se ei kestä minkäänlaista sormettamista, vain pientä painumista toisen kehoa vasten.
Mies ei voi yleispätevien oppaiden tai pornon perusteella tietää, miten hänen naisensa tuntee. Tytön on siis neuvottava, ihan selkeällä kielellä neuvottava, mikä tuntuu hyvältä.
Mutis mutandis, myös miehen on neuvottava tyttöä, mikä hänestä tuntuu hyvältä. Miehet ovat samoin erilaisia. Toiselle tuottaa erityista nautintoa vitun katseleminen, toinen tykkää imutuksesta, joku käsiseksistä, joku yhdynnästä.
Itselleni on erittäin nautinnollisinta, kun saan silmilläni ahmia tytön levitettyä ja sheivattua vittua samalla kun hän runkkaa hellästi kyrpääni. Välillä nautin eniten yhdynnästä. KAIKKEIN mieluisinta on, kun voin tuottaa hänelle sellaista natintoa, jota hän haluaa. :)
Painu saunan taakse ja lopeta ittes tissiposki