Katseltavaa ja kuunneltavaa....että pipopäinen osaakin olla ärsyttävä varsinainen luikero! Ei vastaa toimittajan kysymykseen suoraan...varokaa meitä huijataan!
https://www.youtube.com/watch?v=ky57zbSM_YY
Mitä mieltä muslimeista?
6
74
Vastaukset
- rauhanaktivisti
Tosi hörhö koko pipopää!
On kuin Suomen poliisikunta.
Vaikka poliisi tekee kuinka päin persettä, niin poliisin laillisuusvalvonta vääntää paskasta "kultanauhaa" sankaripoliisien rintavarustuksen koristeeksi.
On tämä saatana yhteiskunnan palvelua veronmaksajien rahoilla, hyvä
se on persettä levittää yhteiskunnan rahoilla poliisilaitosten lämpimissä ja homeettomissa "työhuoneissa".
Varsinaisia "lemmenpesiä" perkele!
Poliisiveljet=Muslimiveljet!- kertakaikkiaanpoistäältä
On merkillistä, että näitä pipopäitä saa tulla Eurooppaan vaikka puheet on tuota luokkaa! Belgissakin ampuivat isänmaallisia ihmisiä vesitykeillä?! Pitääkö meidän vain kiltisti odotta kunnes ne taas hyökkää jossain päin Eurooppa?! Muslimit ovat suuri vaara länsimaalaiselle yhteiskunnalle, pipopäähän aivan selvästi lupaa pistää ei-muslimit pois päiviltä...siis meidät, jotka maksamme heidän oleskelunsa Euroopassa!
- tietolisäätuskaa9
Kristityt tuomitsevat omat"hörönsä" kuten Breivikin Norjassa. Utön saarella olivat vasemmistonuoret ja viherpiipertäjät pitämässä kokousta. Siellä kerättiin nuorilta jopa alaikäisiltä rahaa palestiinalaisille "ressukoille"! Nämä "ressukat" puukottavat Israelissa päivittäin siviilejä kadulla....jos nyt joku Suomessa edes tietää mitä palestiinalaisterroristiti ja lapset nykyää touhuilevat Jerusalemissa, Israelin pääkaupungissa ? Suurin osa näistä terroristeista ovat aivan lapsia 10-12 v.?! Heidät on aivopesty jo lastentarha-asteella eli YK:n lastenoikeuksia räikeästi loukaten! Miksi maailma vaikenee tästä kamalasta ja kuvottavasta toiminnasta palestiinalaisissa päiväkodeissa? Kiitos Ylen joka vaikenee kahdella kielellä! Utön saarella siis puhuttiin vihapuheita juutalaisia ja Israelia vastaan! Vähän ennen kuin Breivik tuli paikalle, ehti Norjan eräs vasemmistolainen ministeri poistua saarelta! Miksi tästä ei puhuttu ja moitittu Norjan ministeriä vihapuheiden lietsomisesta!? Muslimeja ei saa arvostella..se on heti rasismia...mutta kristittyjä ja juutalaisia saavat muslimit haukkua ja uhkailla tullenmennen!
- exkiurvetinen
Muslimit on ongelma, samoin kuin luonnevikaiset mökkiläisetkin.
- SiskoTerttuHelena
Niin jos sellaisia edes olisi olemassa...nimittäin luonnevikaisia mökkiläisiä? Etkö vieläkään ole huomannut että uskot satuja, mutta miksi niin mielelläsi teet sen?
Minua jo kiinnostaisi tietää mihin tämä halukkuutesi usko palturia meistä perustuu?
Kerro jo!.... minulla joka tämän kaiken olen saanut "niellä" on oikeus saada se tietää!
Voisitko kenties pistäytyä kahvilla luonamme kesällä ja näkisit nämä "möröt" livenä! Ilmeisesti paikka on sinulle hyvinkin tuttu, vai? - SiskoTerttuHelena
Poliiseja on nyt syytettynä (kesäkuussa eräs keski-savosta oleva poliisi) pedofiliasta ja tämän päivän uutinen oli, että eräs riskoskomisaari on syytteessä lahjuksenottamisesta, kiristyksestä ja vaikka mistä....tämä on kamalaa luettavaa...olenhan jo sanonut, että Iisalmen poliisin tutkimus oli yhtätyhjänkanssa! Jäävät vielä kaikki kiinni laittomuuksisataan, joka ikinen.......niin kauan kuin vaimon osuutta murhaan ja murhanyritykseen ei ole tutkittu pidän täntä osallisena mieheni murhaan ja osallisena yritykseen murhata myös minut! Sama päyee halkovarkauteen pidän syyllisenä kunnes muuta todetaan! Joudutte perääntymään!
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Riikka: 3 euron bensa, Ruotsi: bensavero jopa alle EU-minimin
Eipä vaan suomalainen autoilija saa kaikkien rakastamalta Riikalta sympatiaa. Ruotsissa on eri meininki, siellä diskutee622099Riikka runnoo: datakeskuksille tulee UUSI yritystuki
"Suomen valtio erikseen tukee esimerkiksi kryptovaluuttaan tai aikuisviihteeseen tai muuhun keskittyviä datakeskuksia."51765Miten kestätte tyhmiä?
Miten usein turhaudutte tai suututte ihmisiin, joilla on matala älykkyys? Minulla tätä tapahtuu useita kertoja viikossa2311242En kerro nimeäsi nainen
Sillä olet nyt salaisuus jota kannan sydämessäni. Tämä mitä tunnen ja kuinka sinuun vahvasti ihastuin on jo niin erikoin71930Minkä arvosanan 4-10 annat Susanna Laineelle Farmi-juontajana?
Susanna Laine vetää Farmi Suomi -realityä. Minkä arvosanan 4-10 annat Suskille juontohommista? Suosikkijuontaja teki20832Lahkojen uudestikasteille ei pitä mennä
Sananl. 22:3 Mielevä näkee vaaran ja kätkeytyy, mutta yksinkertaiset käyvät kohti ja saavat vahingon.57826Miksi naisen pitäisi maksaa 50/50
Vuokrasta miehelle? Eikö se ole miehelle lahja, ja aarre, jos nainen suostuu muuttamaan kanssasi asumaan?104731Onko se liikaa pyydetty
Voisitko sinä mies kerätä rohkeutta ja ottaa yhteyttä? Minä en jaksa tätä enää. On niin ikävä sinua. Minä niin haluaisin38688Jos joku kertoisi ihastuneensa sinuun
mutta sinua ei voisi vähempää kiinnostaa, niin vastaisitko silti ystävällisesti?93679- 19676