Mitä mieltä muslimeista?

Islamtutuksinyt

6

74

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • rauhanaktivisti

      Tosi hörhö koko pipopää!
      On kuin Suomen poliisikunta.
      Vaikka poliisi tekee kuinka päin persettä, niin poliisin laillisuusvalvonta vääntää paskasta "kultanauhaa" sankaripoliisien rintavarustuksen koristeeksi.
      On tämä saatana yhteiskunnan palvelua veronmaksajien rahoilla, hyvä
      se on persettä levittää yhteiskunnan rahoilla poliisilaitosten lämpimissä ja homeettomissa "työhuoneissa".
      Varsinaisia "lemmenpesiä" perkele!
      Poliisiveljet=Muslimiveljet!

      • kertakaikkiaanpoistäältä

        On merkillistä, että näitä pipopäitä saa tulla Eurooppaan vaikka puheet on tuota luokkaa! Belgissakin ampuivat isänmaallisia ihmisiä vesitykeillä?! Pitääkö meidän vain kiltisti odotta kunnes ne taas hyökkää jossain päin Eurooppa?! Muslimit ovat suuri vaara länsimaalaiselle yhteiskunnalle, pipopäähän aivan selvästi lupaa pistää ei-muslimit pois päiviltä...siis meidät, jotka maksamme heidän oleskelunsa Euroopassa!


      • tietolisäätuskaa9

        Kristityt tuomitsevat omat"hörönsä" kuten Breivikin Norjassa. Utön saarella olivat vasemmistonuoret ja viherpiipertäjät pitämässä kokousta. Siellä kerättiin nuorilta jopa alaikäisiltä rahaa palestiinalaisille "ressukoille"! Nämä "ressukat" puukottavat Israelissa päivittäin siviilejä kadulla....jos nyt joku Suomessa edes tietää mitä palestiinalaisterroristiti ja lapset nykyää touhuilevat Jerusalemissa, Israelin pääkaupungissa ? Suurin osa näistä terroristeista ovat aivan lapsia 10-12 v.?! Heidät on aivopesty jo lastentarha-asteella eli YK:n lastenoikeuksia räikeästi loukaten! Miksi maailma vaikenee tästä kamalasta ja kuvottavasta toiminnasta palestiinalaisissa päiväkodeissa? Kiitos Ylen joka vaikenee kahdella kielellä! Utön saarella siis puhuttiin vihapuheita juutalaisia ja Israelia vastaan! Vähän ennen kuin Breivik tuli paikalle, ehti Norjan eräs vasemmistolainen ministeri poistua saarelta! Miksi tästä ei puhuttu ja moitittu Norjan ministeriä vihapuheiden lietsomisesta!? Muslimeja ei saa arvostella..se on heti rasismia...mutta kristittyjä ja juutalaisia saavat muslimit haukkua ja uhkailla tullenmennen!


    • exkiurvetinen

      Muslimit on ongelma, samoin kuin luonnevikaiset mökkiläisetkin.

      • SiskoTerttuHelena

        Niin jos sellaisia edes olisi olemassa...nimittäin luonnevikaisia mökkiläisiä? Etkö vieläkään ole huomannut että uskot satuja, mutta miksi niin mielelläsi teet sen?
        Minua jo kiinnostaisi tietää mihin tämä halukkuutesi usko palturia meistä perustuu?
        Kerro jo!.... minulla joka tämän kaiken olen saanut "niellä" on oikeus saada se tietää!
        Voisitko kenties pistäytyä kahvilla luonamme kesällä ja näkisit nämä "möröt" livenä! Ilmeisesti paikka on sinulle hyvinkin tuttu, vai?


      • SiskoTerttuHelena

        Poliiseja on nyt syytettynä (kesäkuussa eräs keski-savosta oleva poliisi) pedofiliasta ja tämän päivän uutinen oli, että eräs riskoskomisaari on syytteessä lahjuksenottamisesta, kiristyksestä ja vaikka mistä....tämä on kamalaa luettavaa...olenhan jo sanonut, että Iisalmen poliisin tutkimus oli yhtätyhjänkanssa! Jäävät vielä kaikki kiinni laittomuuksisataan, joka ikinen.......niin kauan kuin vaimon osuutta murhaan ja murhanyritykseen ei ole tutkittu pidän täntä osallisena mieheni murhaan ja osallisena yritykseen murhata myös minut! Sama päyee halkovarkauteen pidän syyllisenä kunnes muuta todetaan! Joudutte perääntymään!


    Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Riikka: 3 euron bensa, Ruotsi: bensavero jopa alle EU-minimin

      Eipä vaan suomalainen autoilija saa kaikkien rakastamalta Riikalta sympatiaa. Ruotsissa on eri meininki, siellä diskutee
      Maailman menoa
      62
      2099
    2. Riikka runnoo: datakeskuksille tulee UUSI yritystuki

      "Suomen valtio erikseen tukee esimerkiksi kryptovaluuttaan tai aikuisviihteeseen tai muuhun keskittyviä datakeskuksia."
      Maailman menoa
      5
      1765
    3. Miten kestätte tyhmiä?

      Miten usein turhaudutte tai suututte ihmisiin, joilla on matala älykkyys? Minulla tätä tapahtuu useita kertoja viikossa
      Sinkut
      231
      1242
    4. En kerro nimeäsi nainen

      Sillä olet nyt salaisuus jota kannan sydämessäni. Tämä mitä tunnen ja kuinka sinuun vahvasti ihastuin on jo niin erikoin
      Ikävä
      71
      930
    5. Minkä arvosanan 4-10 annat Susanna Laineelle Farmi-juontajana?

      Susanna Laine vetää Farmi Suomi -realityä. Minkä arvosanan 4-10 annat Suskille juontohommista? Suosikkijuontaja teki
      Tv-sarjat
      20
      832
    6. Lahkojen uudestikasteille ei pitä mennä

      Sananl. 22:3 Mielevä näkee vaaran ja kätkeytyy, mutta yksinkertaiset käyvät kohti ja saavat vahingon.
      Kaste
      57
      826
    7. Miksi naisen pitäisi maksaa 50/50

      Vuokrasta miehelle? Eikö se ole miehelle lahja, ja aarre, jos nainen suostuu muuttamaan kanssasi asumaan?
      Ikävä
      104
      731
    8. Onko se liikaa pyydetty

      Voisitko sinä mies kerätä rohkeutta ja ottaa yhteyttä? Minä en jaksa tätä enää. On niin ikävä sinua. Minä niin haluaisin
      Ikävä
      38
      688
    9. Jos joku kertoisi ihastuneensa sinuun

      mutta sinua ei voisi vähempää kiinnostaa, niin vastaisitko silti ystävällisesti?
      Sinkut
      93
      679
    10. Kaatopaikka Inhassa

      Kuka omistaa kyseisen kaatopaikan? Näkymä tielle kammottava!
      Ähtäri
      19
      676
    Aihe