Tämä vaatii tunnisteettomuutta!

Nainen aijon kosia sinua syntymäpäivänäsi.
6<50
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 6

Vanhimmat

älä helvetissä.

Äänestä

se päivä mahtaa olla, ku olen ollu niin pirun pieni kun oon syntyny etten millään jaksa muistaa ;).

Äänestä
  • oliko se huhtikuu vai toukokuu.. paha sanoa.

    Äänestä

  • keväälläse kirjoitti:

    oliko se huhtikuu vai toukokuu.. paha sanoa.

    No en ole ihan varma, voihan se olla mullakin silloin, mutta ei oo keneltä kysyä :(.
    Tai ei se oikeesti sillon ole. Ajokortista tarkistin, oli jostakin saaneet sen päivän tietoonsa ja tällänneet sen siihen muovinpalaan ;).

    Äänestä

vastaus olisi siis ehdoton EI. mutta tuonhan jo tiesit.

Äänestä

Tiedä oikeaa päivää kun ei edes kiinnosta, mutta syksyyn menee joten ehditä säästää kunnon Tillanderiin!

Äänestä

Kommentoi aloitusta


äläpelästy kirjoitti:

Nainen aijon kosia sinua syntymäpäivänäsi.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu