Minä haluan olla posliini, jo vuosia ollut.
Tuntuu paremmalta, nuoleminen ja muutenkin seksi.
Tykkään myös, että mies edes siistii karvansa. Ei ole kivaa seksin aikana siirrellä karvoja sivuun, jotta voisi ottaa kunnolla suihin. Haluan myös nuolla ja imutella palleja, ympäristöö ja on kuin olis hius ruuassa, kun karvat tiellä.
Mutta makunsa kullakin...ja maistuuhan se itse kullekin...kai? :)
Posliinille+++
12
745
Vastaukset
- naiset.ovat.ihania.m
Olet ihan löytänyt oikean reseptin. Jos nikissäsi oleva luku tarkoittaa syntymävuottasi tai ikääsi, se ei ikäluokassasi ole niin tavallista kuin nuorilla, mutta useimmat miehet kyllä ajattelevat ihan samalla tavalla.
Posliinivittu on kultaa, kiitorata tai kolmio hopeaa, karvainen pronssia. Mutta kyllä vittu on aina ihana ja suloinen. :) Juu, kaunishan se pimpukka on ajeltuna ja kielimiehenä todettava, että onhan se paljon mukavampaa nuolla kun ei tule karvoja suuhun, nauttii siitä nainenkin. Ja luultavasti nainenkin tuntee itsensä seksikkäämmäksi posliinina.... Itse myös siistin oman karvoitukseni, pieni tupsu kikkelin yläpuolella vaan...
- takasaki
Just ajelin ittelle posliinikalun. kaikkein siistein olotila. Ite oon innokas pillunnuolija joka asennossa,ja tykkään imeskellä naisen kanssa pitkään. Totta se kyl on ,et posliinipillua kauniimpaa ei ole. Nyt kyllä maistuis.. :D
- takasaki
T:M47
- takasaki
Annatko myös nuolla sileää takapuolta? Nyt alkaa jo suu napsaa... :) Vastaile...
- nainen57
Ovat niin lähellä toisiaan, että samalla menee...puhdas peppu :)))))))
- takasaki
nainen57 kirjoitti:
Ovat niin lähellä toisiaan, että samalla menee...puhdas peppu :)))))))
Kiva kuulla, Hoitelen yleensä molempia :) :). Posliini on puhtain,eli ei karvoja esileikeissä,yms. Takaa-ajettu... :D
- Lx43
Naisella oikea asenne. Samalla ne nuolee.
Oi joi,otappa yhteyttä innokkaasti nuolemaan 0417015567
- nainen57
huomiseen :)
Eläköön poslarit ja niiden kannattajat! Voi minuun yhteyttäkin ottaa. 2nelosella.
- Anonyymi
Hyvä että ihmiset ajelevat alapääkarvoituksensa. Todellakaan ei ole kivaa suuseksissä syljeskellä karvoja pois suustaan... Ei kai kukaan pizzaansakaan halua karvakäden tuotoksia??
Ketjusta on poistettu 11 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Purra hyökkää nyt suomalaisen duunarin kimppuun teettämällä mamuilla palkatonta työtä
Niinpä niin. Persut duunaripuolue, HAH. Joko alkaa kovapäisinkin persu älyämään, että persut ovat Suomen kansan vastain18010876Mitä hyvää rikkaiden hyysääminen Suomelle tuonut?
Minäpä vastaan: ei yhtikäs mitään, vaan pelkkää vahinkoa. Demareiden ansiosta Suomen valtio oli käytännössä vielä 1980-8710339Tytti Tuppurainen häpäisi Suomen epäisänmaallisella lausunnollaan USA:n ulkoministerille Rubiolle.
https://www.is.fi/politiikka/art-2000011816267.html Miksi Tytti Tuppurainen päästetään antamaan typeriä lausuntoja noin2335781Purra ehdottaa vaan Tanskan mallia, joka on erittäin hyvä malli
Purra ehdotti helmikuussa Suomeen Tanskan mallia, jossa maahanmuuttajilta vaaditaan työntekoa sosiaalitukien saamiseksi.1804604Kokoomusnuoret: Sosiaalitukien työvelvoitteen tulisi koskea kaikkia
Riikka Purra on esittänyt, että maahanmuuttajilta tulisi edellyttää palkatonta työtä sosiaalitukien vastineeksi. Kokoom1313086- 1713085
L/OVER ikuisesti minun
Aivan järkyttävä sarja. Ei voi olla katsomatta, mutta tuo omat muistot mieleen. Näyttelijät näyttelevät turhankin hyvin391883Mitä voisit miehenä tehdä?
Suojellaksesi kaikkia naisia ja että heillä olisi juuri sinun käytöksen takia edes vähän turvallisempaa. Mitä miehenä2981478Jyrki Linnankivi, Jyrki 69 - Goottirokkarista kirkonmieheksi Lappiin!
Jyrki Linnankivi eli Jyrki 69 on The 69 Eyes -rockyhtyeen vokalisti. Lauluhommien lisäksi hän sanoittaa, säveltää ja sov61310Onnea Maria ja Vilma Amazing Race -voitosta!
Maria Guzenina ja Vilma Vähämaa voittivat Amazing Race Suomi -kisan. Voiton hetkellä Guzenina paljasti, miksi valitsi Vi161234