Posliinille+++

nainen57

Minä haluan olla posliini, jo vuosia ollut.
Tuntuu paremmalta, nuoleminen ja muutenkin seksi.
Tykkään myös, että mies edes siistii karvansa. Ei ole kivaa seksin aikana siirrellä karvoja sivuun, jotta voisi ottaa kunnolla suihin. Haluan myös nuolla ja imutella palleja, ympäristöö ja on kuin olis hius ruuassa, kun karvat tiellä.

Mutta makunsa kullakin...ja maistuuhan se itse kullekin...kai? :)

12

766

3Äänestä

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • naiset.ovat.ihania.m

      Olet ihan löytänyt oikean reseptin. Jos nikissäsi oleva luku tarkoittaa syntymävuottasi tai ikääsi, se ei ikäluokassasi ole niin tavallista kuin nuorilla, mutta useimmat miehet kyllä ajattelevat ihan samalla tavalla.

      Posliinivittu on kultaa, kiitorata tai kolmio hopeaa, karvainen pronssia. Mutta kyllä vittu on aina ihana ja suloinen. :)

    • Juu, kaunishan se pimpukka on ajeltuna ja kielimiehenä todettava, että onhan se paljon mukavampaa nuolla kun ei tule karvoja suuhun, nauttii siitä nainenkin. Ja luultavasti nainenkin tuntee itsensä seksikkäämmäksi posliinina.... Itse myös siistin oman karvoitukseni, pieni tupsu kikkelin yläpuolella vaan...

    • takasaki

      Just ajelin ittelle posliinikalun. kaikkein siistein olotila. Ite oon innokas pillunnuolija joka asennossa,ja tykkään imeskellä naisen kanssa pitkään. Totta se kyl on ,et posliinipillua kauniimpaa ei ole. Nyt kyllä maistuis.. :D

    • takasaki

      T:M47

    • takasaki

      Annatko myös nuolla sileää takapuolta? Nyt alkaa jo suu napsaa... :) Vastaile...

      • nainen57

        Ovat niin lähellä toisiaan, että samalla menee...puhdas peppu :)))))))


      • takasaki
        nainen57 kirjoitti:

        Ovat niin lähellä toisiaan, että samalla menee...puhdas peppu :)))))))

        Kiva kuulla, Hoitelen yleensä molempia :) :). Posliini on puhtain,eli ei karvoja esileikeissä,yms. Takaa-ajettu... :D


      • Lx43

        Naisella oikea asenne. Samalla ne nuolee.


    • Oi joi,otappa yhteyttä innokkaasti nuolemaan 0417015567

      • nainen57

        huomiseen :)


    • Eläköön poslarit ja niiden kannattajat! Voi minuun yhteyttäkin ottaa. 2nelosella.

    • Anonyymi

      Hyvä että ihmiset ajelevat alapääkarvoituksensa. Todellakaan ei ole kivaa suuseksissä syljeskellä karvoja pois suustaan... Ei kai kukaan pizzaansakaan halua karvakäden tuotoksia??

    Ketjusta on poistettu 11 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Arman Alizadin viesti puna-aktivisteille: "Pitäkää lärvinne nytkin kiinni"

      Arman Alizad kritisoi vasemmiston kaksinaismoralismia. Iranissa syntynyt suosikkijuontaja Arman Alizad pakeni perheensä
      Maailman menoa
      433
      5338
    2. Minja Koskela nostanut vasemmistoliiton kannatuksen ennätykseen

      Koskela valittiin puolueen johtoon lokakuussa 2024, ja silloin Ylen kysely antoi puolueelle 9,3 prosentin kannatuksen.
      Maailman menoa
      169
      3153
    3. Antti johtaa Petteriä jo 7,1 prosenttiyksiköllä

      Tällä menolla sdp menee kokoomuksesta kierroksella ohi jo tällä vaalikaudella. https://yle.fi/a/74-20213575
      Maailman menoa
      98
      2701
    4. Kelekkakisat

      Mikä vakava onnettomuus sattunut kisoissa. On peruttu koko kisat. Pelastuskopteri näytti käyvän paikalla.
      Nivala
      7
      2152
    5. Kuinka pitkä välimatka

      on teidän kotien välillä?
      Ikävä
      69
      2024
    6. Eikö me voitais

      Vaan harrastaa seksiä kun muusta ei tule mitään
      Ikävä
      44
      1975
    7. Hotelli kainuu

      Mietityttää, hotelli Kainuussa, se, että asiakkaat voivat valita ketä saa olla ja ketä ei, Illan aikana asiakkaina!
      Kuhmo
      51
      1937
    8. Mistä kehon osasta

      Pidät minussa eniten?
      Ikävä
      87
      1707
    9. Pitäis vaan lopettaa

      Sinun kanssa yhteydenpito. Alkaa vaan haluamaan enemmän ja tuskin lopulta mikään kohtaisi. Ja ikävä vaan kasvaa ja lähei
      Ikävä
      10
      1427
    10. MTV: Vappu Pimiä lataa yllättävän kommentin Helena Puolakasta: "Eihän Helena Puolakkakaan..."

      Miten Vappu Pimiä pärjäsi mielestäsi MasterChef-tuomarina? Pimiä aloitti MasterChef-tuomarina uudessa pestissä. Nyt Pim
      Tv-sarjat
      16
      1329
    Aihe