Kävin juuri koiran kanssa lenkillä ja METSÄSSÄ OLI PAIKOIN VÄHÄN LUNTA, OU MAI GAAD SWIIT LOOD TSIISUS!! NYT KAIKKI HELVETILLISTÄ VAUHTIA PANIIKISSA RENGASLIIKKEESEEN NASTARENKAAT OSTAMAAN, JOS EI SELLAISIA JO OLE. TURVALLISUUS ENNEN KAIKKEA.
METSÄSSÄ OLI LUNTA!!!!!!!
pakkohoitoon.vajakit
9146
0Äänestä
Muut lukivat myös
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 9
Vanhimmat
Vittu sulla alkaa olemaan tämä nastarengasfobiasta jauhaminen menemään kovin väkinäiseksi. Tämänkertaisen itkuvirren laatimiseen ei parempaa aihetta löytynyt? Miten helvetissä joku voi jaksaa pyörittää samaa levyä päivästä toiseen, viikosta ja kuukaudestakin toiseen??!! Ei ole normaalin ja terveen ihmisen touhua. Yritä nyt saatanan pässi ymftää että nastarenkaat on ja pysyy suurimmalla osalla autoista alla talvisin. Ne eivät poistu vaikka tunnin välein uuden sepustuksen palstalle vääntäisit. Tai joka tuntihan sulta näitä aivopieruja palstalle näyttää tulevankin.
NIMENOMAAN TALVISIN. PÄÄKAUPUNKISEUDULLA EI OLE, SIIS EI OLE, JA VIELÄ KERRAN EEIIIIII OLE TALVI. MENIKÖ JAKELUUN?
Ota ääliö edes se capslock pois käytöstä. Vaikka nastarenkaat ovatkin pääsi sekoittaneet yritä edes kirjoittaa normaalisti. Jos osaat.
Katsoin että sanominen sinulle taitaa tarvita capslockin? Hyvä "pakkohoitoon.vajakit"!
Näinhän se. Ajattelin että tyhmemmätkin ymmärtäisivät, jos oikein isoilla kirjaimilla huutaisi. Taitaa tosin osalla vaatia sen lääkityksen, että erottavat vuodenajat toisistaan.
Capslock päällä kirjoittava tekee itsestään vain tyhmän vaikutelman. Jos ei ymmärrä tai osaa edes nettikirjoittelun alkeellisimpia tapoja niin miten voi ymmärtää mitään autoilustakaan?
Eilen aamulla oli kaikki kosteat paikat jäässä töihin mennessä.
Ensi viikon ennusteissakin vielä sateita ja yöpakkasia, joten taitaa renkaan vaihto vielä odotella.
Hanki apua tuohon ongelmaasi. Mene päivystykseen tai viimeistään huomenna jonnekin mielenterveys vastaanotolle.
Kiitos lumitiedotteesta, menekin vaihtamaan nastarenkaat takaisin. Piru kun ihmisen pitää olla tyhmä ja hätäinen.