Tykkää minusta. Et ole nähtävästi ikinä tykännytkään. Olin vain silmänruokaa. En ole enää mielenkiintoinen silmissäsi. Sanon täällä, että onnea elämääsi ja onnea sopivamman kumppanin etsintään. Varmasti itsellesi sellaisen löydät, kun kaikki sinut haluavat. Tämä nainen luovuttaa.
Et sinä mies
sydämenirikkimeni
22511
0Äänestä
Muut lukivat myös
Ketjusta on poistettu 1 sääntöjenvastainen viesti.
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 22
Vanhimmat
kerroitko tunteistasi?
En, mutta ei toista enää kiinnosta.
Mistä tiedät, jos et ole edes kertonut mitään?
Sen näkee ihmisestä itsestään tykkääkö vai ei. Tai ainakin itse huomaan ja aavistan, jos minusta tykkätään siinä mielessä ja hän ei enää tykkää minusta.
Minä en halua ketään muuta kun sinut . Jos muunlaisia ajatuksia olen sinussa herättänyt olen tehnyt virheen!!!
Olet herättänyt. Et näytä sitä mitenkään. Jos minut haluaisit, olisit jo yhteyttä ottanut.
Luovutat ennenkuin edes aloitat ?
Ei kiinnosta toista. Olis muuten jo aikoja sitten jotain tehnyt.
ei sinuakaan kiinnosta, mitään kun et ole tehnyt jo aikoja sitten.
Sun tekstejä on kiva lukea. Mä olen täällä juurikin näiden tekstien ja tarinoiden takia. Tämä on sitten viimoinen kerta, kun palaan tähän asiaan tai muuhunkaan jankuttamiseen :)
Harvoin mitään kirjoitan.
En muuta osaa sanoa kuin vaan sinua jään kaipaamaan.
Miksi tässä kävi näin?
Jos olisit tarpeeksi kaivannut, olisit yhteyttä jo ottanut.
" tunnisti " onks tää ny se pimee ja järkee vailla oleva yksilö?
jäädä kaipaamaan täysin tuntematonta, oiskoos pieni breikki paikallaan ?
miehiä palstalla.
On täällä tyhmä nainenki, minä. Olisin valmis luopumaan omastani, jotta saisin toisen onnelliseksi.
Munkin sydäntä kouraisee, kun luen ketjua.
hyvä ettei hypänny ulos rinnasta, on niiiiin trkediaa, niin trakediaa. niin hirveetä kaipuuta, eikä ees tiietä ketä kohtaan, huoh.
Paha mieli toisen puolesta. Aloituksesta huokuu pettymys ja suru. Aina, kun ihminen puhuu luopumisesta tunteiden yhteydessä, on hän joutunut antamaan jotain itselleen tärkeää pois.
Olet oikeassa kun sinut näin. Henkeä haukkomaan mä jäin. Silmänruoka oli niin henkeä salpaavaa. Pitäs hieman vastuuta ottaa kun sellasen eteeni tarjoaa. On etupenkki vapaana sulle. Sä näytät nähtävästi vain ovea mulle.
Olet oikeassa! Etkä ollut edes silmänruokaa. Olit pakollista ravintoa, jota on nautittava. Sinä et ollut hetkeäkään mielenkiintoinen silmissäni, vartalosi oli sen yli kolmen promillen hetken (olikos se nyt 2h 37 min).
Etkä sano täällä vaan sanot sen päässäsi jossain omassa maailmassasi. Olet vain toivottavinasi kaikkea hyvää. Todellisuudessa harhatodellisuutesi toivottaa. Kun harha toivottaa, niin todellisuus tykkää sinusta. Ajattelee niinkuin sinä toivoiset! Ottaako se huomioon toisen osapuolen?