Hillerit hävisi!

Surkee porukka! Lopun alkua!!
460
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 4

Vanhimmat

Taas tulee pian hillerille lisää turpaan!

Äänestä

Taas tuli kirveestä! Nyt alkaa itku ja valitus. Videolta tutkitaan kuka on katsonut pahalla silmällä, sanonut jotain mistä voisi loukkaantua, tai ehkä ajatellut jotain epäystävällistä Hillereistä. Oulussa osataan, nimittäin pahoittaa mielensä.

Äänestä

Eikö marjanpoimija saa enää tuomareiden huomiota...nyyh voi kyynel!

Äänestä

Miten sitten suu pannaan, kun tapparalaiset nojailee kauykalon laitaan?

Äänestä

Kommentoi aloitusta


kahvaranmiäs kirjoitti:

Surkee porukka! Lopun alkua!!

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu