Kertoilkaahan naiset kevätkiimastanne. Kaikki kiinnostaa, vaikka olisit jo ihan vanhakin! :)
Kevätkiimaa Mikkelissä
hajuvana
4186
0Äänestä
Muut lukivat myös
Ketjusta on poistettu 1 sääntöjenvastainen viesti.
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 4
Vanhimmat
Toivottavasti naisilla ois kevät- ja kesäkiimaa kesäkuumassa. Naisilla tuppaa "juoksuaikaan" vaatetus vähenee kun etsitään helluntaiheilaa.
Sehän on varma tapa kiinnittää kaksilahkeisten huomio kun vaatetus on minimaalinen ja puristaa oikeista paikoista. Voi, oispa jo kesähelle, lauantai-illan huuma ja paljon kauniita naisia.
Mikäli oikein ymmärsin tuosta aloituksesta, niin tähän kaivattiin naisten mielipiteitä, ei niinkään himokkaiden kesäkollien.
Malttakaa nyt vielä hetki ja kunnioittakaa meitä naisia. Kohteliaille ja hyväkäytöksisille saattaa vaikka lohjeta. Ja pliis, unohtakaa kaikki machoilu ym. turha pullistelu ja etenkin tuo Odin-touhu.
Pidän toisaalta ihan arvossa sitä, että pyritte suojelemaan naisia Mikkelin kaduilla, mutta kun ei näitä turvapaikanhakijoita tarvitse kokemuksieni mukaan pelätä. Teillä on ihan hyvä ajatus taustalla, mutta kaikki oheistouhu, kommentit ja pukeutuminen jättää kaiken hyvä varjoonsa.
Enemmän olen joutunut hakemaan apua kun humalaiset 40-50 v ukkomiehet eivät baarissa ja sen jälkeen taksijonossa ymmärrä, että EI tarkoittaa EI.
Miten odinit liittyy mitenkään tähän keskusteluun tai pakoloiset?
Pitääkö ne vetää mukaan joka vitun keskusteluun?
Eihän tarkoittaa usein juu juu. Tolla eillä kokeillaan onko uros oikeasti kiimassa ja varmasti valmis paritteluun. Turha sitä on kämpille raahata velttomulkkuista peräkamaripoikaa. Juo vielä vähät viinit ja siiderit ja syö jääkaapin tyhjäksi nukkuu puolillepäivin ja kuorsaa ja pieree. Eikä vaivanpalkaksi saa edes fingeröintiä lipomisesta puhumattakaan.