Kesällä 17-vuotta täyttävä nuori etsii lastenhoitotyötä kesäksi 2016. Aloitusaika voi olla myös toukokuussa. Etsin sellaista työtä, joka tarjoaa hommaa vähintään neljänä päivänä viikossa useamman tunnin ajan.
Olen kokenut lastenhoitaja: takana on TET-harjoittelu ja kahden viikon kesätyö päiväkodissa sekä paljon sisarusten lasten hoitamista.
Kokemusta on pienistä vauvoista seitsemän vuotiaisiin.
Olen hyvin sosiaalinen ja ulospäinsuuntautunut! Tykkään ulkoilla, piirtää, maalata, leikkiä, laulaa, soittaa instrumentteja.. Lapsilla riittää kanssani tekemistä!
Ota yhteyttä sähköpostiin [email protected] ja kerro itsestäsi ja mahdollisesta työstä. Kerron myös itsestäni lisää!
Etsin kesätyötä (lastenhoito)
sar.a
1
136
Vastaukset
- sar.a
Ja tietenkin oleellisin jäi pois.. Etsin työtä Pohjois-Pohjanmaan alueelta! Oulu on toiveena, mutta mikäli kauempaa löytyy sopiva perhe, niin mikä ettei!
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Ikävöin sinua kokoyön!
En halua odottaa, että voisin näyttää sinulle kuinka paljon rakastan sinua. Toivon, että uskot, että olen varsin hullun614408KALAJOEN UIMAVALVONTA
https://www.kalajokiseutu.fi/artikkeli/ei-tulisi-mieleenkaan-jattaa-pienta-yksinaan-hiekkasarkkien-valvomattomalla-uimar1523231Jos sinä olisit pyrkimässä elämääni takaisin
Arvelisin sen johtuvan siitä, että olisit taas polttanut jonkun sillan takanasi. Ei taida löytyä enää kyliltä naista, jo482512Kadonnut poika hukkunut lietteeseen mitä kalajoella nyt on?
Jätelautta ajautunut merelle ja lapsi uponnut jätelautan alle?522475- 1042173
- 241893
- 231642
- 301616
- 1611494
- 351261