Tein tutkintapyynnön poliisille

Lieneekö anoppini kuolema ensi viikolla pelkkä tapaturma vai liittyykö siihen rikos? Noudatan kiemunkilaista oikeutta.
288
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 2

Vanhimmat

Jep jep jos 467 suvakkia väittää sinun syyllistyneen vähintään rasismiin... pehmeästi tuupatessasi anoppiasi..... onhan se tutkittava ettei vääriä epäilyksiä ilmene.... vai onko sulla taipumusta ? Tuupata anoppia ??

Äänestä

No mites ton oman päänupin suhteen kun itse esität kysymyksen ja sitten vastaat,ps älä riitaannu ittes kanssa.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


Kiamunki kirjoitti:

Lieneekö anoppini kuolema ensi viikolla pelkkä tapaturma vai liittyykö siihen rikos? Noudatan kiemunkilaista oikeutta.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu