Kissatkin nauraa Riston jutuille:D

10183
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 10

Vanhimmat

Iloisuus on kai useimmiten hyvä asia.

Äänestä

Hahaha, sun tyyli on tunnustettavissa! Miten sä tähän oot ruvennut?

Äänestä
  • Jospa se onkin copycatin cöpycät.

    Äänestä

  • jätkyy kirjoitti:

    Jospa se onkin copycatin cöpycät.

    Tässä on jotain tässä sun jutussa. Nauroin kyllä tuolle kuvalle. Tiedätköhän edes sitä, että sun persoona tihkuu läpi näistä kun et varo?

    Äänestä

  • Juttuonon kirjoitti:

    Tässä on jotain tässä sun jutussa. Nauroin kyllä tuolle kuvalle. Tiedätköhän edes sitä, että sun persoona tihkuu läpi näistä kun et varo?

    En ole tuo aloittaja, että sitä vaan.

    Olet ilmeisesti helposti vedätettävissä oleva dorka, joka pitää itseään ihmistuntijana?

    Äänestä

  • Juttuonon kirjoitti:

    Tässä on jotain tässä sun jutussa. Nauroin kyllä tuolle kuvalle. Tiedätköhän edes sitä, että sun persoona tihkuu läpi näistä kun et varo?

    Niin ja kuvittele vaan, miten "hänen persoonansa tihkuu lävitse", kun heti sekoitat kaksi kirjoittajaa toisiinsa.

    Äänestä

  • jätkyy kirjoitti:

    Jospa se onkin copycatin cöpycät.

    Jospa on tarkoitus, varsinkin niille parille toopelle ämmälle.

    Äänestä

En tiedä mistä puhutte. Tämä aloitus oli positiivinen mielenilmaisu Ristolle, koska Risto on ihana:) Ja kuvan kissakin on tosi söpö:)
Ja mitä tulee näihin arvailuihin, että kuka kukin on näistä kirjoittajista, niin mitä te sellaisia mietitte? Se oikea joko tunnistaa tai ei tunnista ja minua saa tunnistaa kuka hyvänsä:) Ei täällä mitään sen suurempia salaisuuksia kirjoitella kuin ikävästä ja kaipauksesta, enkä minä ainakaan ala peittelemään jälkiäni. Jos joku tunnistaa, niin so what? Kestän sen kyllä. Ei minua eikä minun elämääni heilauta suomi24-keskustelupalsta. Välillä ihmettelen, kun ihmiset ihan tosissaan "sotii" täällä ja loukkaantuu jne. Eihän näitä juttuja voi ottaa niin tosissaan ja kaiken lisäksi täällähän voi kirjoittaa ihan kuka hyvänsä ja minkälainen tyyppi hyvänsä, niin ei silloin voi eikä pidä ottaa itseensä tai jos ottaa niin palsta on väärä paikka ko. henkilölle.

Äänestä
  • Ei joo heilauta jutut sua. Jos vittuilet ja pilkkaat täällä toista,niin kyllä se toinen sua ainakin heilauttaa? Jos sua kohdeltaisiin samalla tavalla, et kestäisi sitä.

    Äänestä

  • enkunnioita kirjoitti:

    Ei joo heilauta jutut sua. Jos vittuilet ja pilkkaat täällä toista,niin kyllä se toinen sua ainakin heilauttaa? Jos sua kohdeltaisiin samalla tavalla, et kestäisi sitä.

    enkä nyt puhunut aloituksen Ristosta !

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


Änneee kirjoitti:

https://encrypted-tbn1.gstatic.com/images?q=tbn:ANd9GcRYXIQFmNLz5sZb2WSWprqj_LCSIDtnoSoa2EDSix8ZF2PCxPA_Bw
:)

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu