Tulee taas uusi matu-jytky

Kun maahantulijoita palautetaan kreikasta turkkiin alkaa samalla matujen lennätys Suomeen....

Onko soini ja persupuolue jopa toimeenpanijana tässä puuhassa?
1<50
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 1

Vanhimmat

Kuinka on mahdollista, että matujen lennätys Turkista aloitettiin juuri Saksaan ja Suomeen? Eikös nyt ollutkaan enää muiden vuoro?

Äänestä

Kommentoi aloitusta


Sipilänkutsuvieraat kirjoitti:

Kun maahantulijoita palautetaan kreikasta turkkiin alkaa samalla matujen lennätys Suomeen....

Onko soini ja persupuolue jopa toimeenpanijana tässä puuhassa?

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu