Taas ilmestyi uusi Saab kevät tarjous luettelo. Nyt esim. jarruosat -25%. Ja perushuoltoon pääsee vain 159 €:lla. Kaikki osia löytyy todella edullisesti. Tarjoushinnat voimassa kesäkuun puoliväliin.
Saab kevät tarjoukset
8
205
Vastaukset
- BioPoweristi
Nämä tarjoukset siis Biltemassa ja koskevat niitä varaosia, joita vielä Kiinassa valmistetaan.
- foordisti
Tarjoukset voi lukea www.saab.fi -sivulla. Buahahhahhaaaaaaa.......
- Siis_Missä
Pärnäselläkö?
- saabparts
Saabpartsin korjaamoilta saa niitä alkuperäisosia, joita on jäljellä. Mukana on niin merkkiliikkeitä kuin "pärnäsiäkin".
- Saabisti
Pakoputken loppuosaa 8v:een Saab 9-3 tarvittas pikapuoliin. Motonetistä ei enää löytynnä, mistä seuraavaksi kannattaa kysellä?
- BioPower
Kysy Saabin varaosamyymälöistä.
- Kuusakoski
Ne lopetettiin jo monta vuotta sitten.
- biopoweristi
Minun paikkakunnallani oli Saabin huolto vielä tämän vuosituhannen alussa. Ei kai sellaista kannata enää pitää, kun autoja ei ole myyty moneen vuoteen ja olemassa olevat autotkin ovat enää ammattikoululaisten ja muiden näpertelijöiden käsissä.
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
- 20713247
Uusnatsien ilkivalta Joensuussa jatkuu.
Saavat mellastaa persujen suojissa miten haluavat. Särkevät ja tuhoavat toisten omaisuutta, tähän on johtanut persujen m122108Huomenna sähkö maksaa jo yli 60 snt/kWh. Milloin ALV putoaa?
Kysynkin persuilta, että milloin aiotte pudottaa sähkön arvonlisäveron kuten Marinin hallitus teki sähkön hinnan noustes931159- 1141085
- 221050
Voima biisejä, mikä antaa hyvää mieltä ja vomaannuttaa
Mikä antaa voimaa ja hyvää mieltä, jos tuntuu hankalalta ja vaikealta, voima biisi tai biisejä?37981Huomioon ottaminen
Oletko osannut ottaa kaivattusi tai hänen (mahdolliset) tunteet huomioon? Oletko sivuuttanut ne tarkoituksella tai vahin30842Nainen, se on sellainen juttu että kun sä vain nautit
Niin me miehet tehdään ne työt että sä voisit nauttia. Kato siinä ku sä meet mukamas töihin suojatyöpaikkaas lämpimään t80668Sinkkusiskoni pliis kertokaa
Sinkkunaisena haluaisin joskus normaalia läheisyyttä ja yhdessäoloa, ilman velvoitteita. Olen vapaa ja lapseton, eikä ex80653- 63623