naisten kanssa pitää olla röyhkeä

mitä mieltä ? näin sanoi kaverin faijan veli ja taidan olla samaa mieltä
13266
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 13

Vanhimmat

Ei Ei ja Ei. Ehkä joihinkin toimii, mutta itse arvostan ja huomaan aina hyvin käyttäytyviä herrasmiehiä, jotka eivät ole tunkeutuvia. Miehet, jotka hyökkää kimppuun jo ennen kuin ehtii edes nähdä ovat niin last season:)

Äänestä
  • Minulla ainakin taitaapi olla niin, että mitä vaikeampaa saada mies "houkuteltua" luokseen, sen parempi:) Tosin rajansa kaikella eikä mitään pelejä, mutta ei saa olla liian framilla, mutta pitää kuitenkin saada jonkinnäköistä kontaktia. Nykyinen tapaus on vaatinut jo 2,5 vuotta eikä vieläkään mitään merkkejä paremmasta :D hahahahah... tosi vaikea tapaus vai enkö tajua, että tjäänssii ei oo

    Äänestä

Joskus pitää olla kai vielä röyhkeämpi. Naisten yleisin seksiuni ja -haave on tulla raiskatuksi.

Äänestä
  • jaa nytkö puhuttiinkin seksistä:) no joo sitten asia onkin jo toinen juttu se :D

    Äänestä

  • niin, raiskatuksi sellaisen henkilön taholta johon on ihastunut. tarkennusta vain.

    Äänestä

  • Koska muuten voi tulla oikeudenkäynti ja se vasta kalliiks tulee.

    Äänestä

  • Ei todellakaan ole, ikinä nähnyt tuollaisia unia tai haaveillut rikoksen uhriksi joutumisesta. Oksettavaa, että joku selittää omia sairaita mielenliikkeitä "naisista" johtuviksi, kun ei tiedä naisten oikeista ajatuksista ja tunteista mitään.

    Aloitukseen. Osa meistä sivuuttaa röyhkeät kukkoilijat huomaamattomasti, mutta kenties tuollakin asenteella löydätte juuri ne naiset, jotka teille sopivatkin.

    Äänestä

  • Röyhkeät kukot ovat vähän huonoja hyväksymään, että heidän toimintatapansa ei saa mitään hyvää aikaan. Väkisin toista ei saa itsestään pitämään.

    Äänestä

Oikeassa on. Kuun kierron mukaan vaihtelee jokaikisen naisen käytös ja se millaisista hepuista kiinnostuu eniten.

Äänestä

Kannattaa olla oma itsensä, mitä se sitten ikinä onkaan.

Äänestä

No, sehän riippuu ihan siitä, että minkälaisen naisen haluaa. Tuolla keinoin ei ainakaan kovin hyvää suhdetta luoda. Mulle ei kelpaa ainenkaan. Mut voihan olla, että sulle löytyy sopiva tuollaisella keinolla.

Äänestä

Röyhkeydellä kyllä karkotat monet ....

Äänestä

Kommentoi aloitusta


kunhan_kyselen kirjoitti:

mitä mieltä ? näin sanoi kaverin faijan veli ja taidan olla samaa mieltä

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu