Katsoisitko minulle ja keskiruskealle miehelle miten tästä eteen päin menee? Mitä hän ajattelee minusta?
Unijukalle
uskoakkoeteenpäin
158
0Äänestä
Muut lukivat myös
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Turvaa tilisi vahvistamalla puhelinnumerosi. Voit silloin palauttaa unohtuneen salasanan tekstiviestillä.
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 1
Vanhimmat
Mahdollisuus intohimoon on välillänne. Jotkin tosiseikat täytyy kuitenkin hyväksyä, jos suhdetta aiotaan tiivistää. Ymmärrys tosiseikoista voi johtaa syvään suhteeseen välillänne. Tietty muutoksen voima on ilmassa.
Älä pidä asioista kiinni liian tiukasti. Päästä irti "karmasta" mieluummin kuin luot sitä uudestaan, ole siis luonnollinen ja avoin.
Uusi aika elämässäsi on nyt käsillä, ja se voi johtaa syvään muutokseen itsetuntemuksessasi ja vapauttaa sinua. Nyt tarvitset joustavuutta ja hieman herkkyyttäkin !