Hei, minulla on sellainen ongelma että minun on aivan pakko kirjoitella tälle palstalle ulosteisiin liittyvistä asioista ja tapahtumista. Esimerkiksi tämä surullisenkuuluisa taksiin paskomis-tapaus, olen siitä kirjoitellut ties kuinka monta kertaa eikä loppua näy. Mistä apu tähän pahaan pakkomielteeseen? Onko minun käännyttävä psykiatrian puoleen?
Ulosteet pakkomielteenä
vakituinen.kirjoittaja
15220
0Äänestä
Muut lukivat myös
Ketjusta on poistettu 1 sääntöjenvastainen viesti.
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 15
Vanhimmat
Jarmo on ulostanut muuallekkin kuin takseihin. M-K:n Pekkan auto on tästä surullinen esimerkki.
Varsinaiseksi paskomiseksi voidaan tulkita vain ruokalusikallista isommat erät.
Hilmannin autoon oli myös paskottu 1999 vuonna
kun se oli pysäköitynä Pirulankujalla.
Asoy Pirulankujan sekoilut oli kivoja.Vesku polttaa sätkiä vieläkin vaikka homeiden kans ei pelaa.
Muistaako joku vielä kun eväsvuodon autosta katosivat
renkaat kun oli Pirulankujan lorttoa kuksimassa?
Palstan lukeminen on mielenterveydelle vaarallista. Kannattaa pitää välillä taukoa.
Vien tämän läppärin keväällä pellolaidalle vähäksi aikaa, paskaa lentää niin ettei tarvitse lannoitusta itse ostaa! Ja sitten vaan odotteleman tukiaisia ja syljeksimään kattoon. Vai mitä köyhät?
EU ei vaadi lannoitusta eikä sadon tuottamista eikä
satoakaan ole pakko korjata.
Tervetuloa, pidetäänkin oikein kunnon kekkerit, kutsutaan kaikki valtakunnan pissa- ja kakkipervot. Mennään sitten savusaunaan ja ryypätään niin että nuppi tutisee ja heitetään vielä laattaa päälle oiken kunnolla! Kyllä pelto kasvaa! Saankin sopivasti tukiaiset ihan kohta! Sitten ensikesäksi saan vaihdettua uuden Valtran, johan tuo vanha olikin 3 vuotta, ei sitä vanhemalla kehtaa ajella, Mercedeskin on jo 4 vuotta, voi perhana poijaaat!
Kilvakkalan isosta liikemies isännästäkö keskustelette?
Mattia ei pidä sekoittaa Hoikkalan paskajuttuihin.
Kenenkäs muun pellot te lannoitatte?
Timon tietysti!
Eikö vouti vienyt niitä?
Peltoja ei ole ulosmitattu.
Prouvalla on kaikissa viikona aikana tulleissa jutuissaan
k a k k a juttujen aiheena.