no ootko ihana peppu

vielä täällä ?
7241
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 7

Vanhimmat

pepulla on varmaan nimiki :)

Äänestä
  • Ei ole vielä nimenny sitä

    Äänestä

  • erikseen kirjoitti:

    Ei ole vielä nimenny sitä

    sori,piti kirjottaa et pepun kantajalla :)

    Äänestä

Peppu sanoo mitä?

Äänestä

Phillaristimiehen vai naisen pepusta kyse?

Äänestä

Ai, enpä tiennytkään. Sitäkö se onkin :( ;)

Äänestä

Peppuni pyöreä heräsi juuri makoisilta unilta.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


haluan_sinua_ kirjoitti:

vielä täällä ?

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu