Voiko Axl jatkaa työtään esimerkiksi nuorison parissa?
Minun mielestäni ei ja syy mielipiteeseeni selviää näiden linkkien takaa..
http://www.iltalehti.fi/viihde/2016040721377394_vi.shtml
Jos yli 30 vuotias mies pokaa jotain nuoria lukiolaistyttöjä, viettelee
heitä sänkyyn ja vielä salaa kuvaa heitä niin paljon härskimpää toimintaa
en voi kuvitella. Minun mielestä tällainen mies ei saa tehdä työtä
nuorten naisten parissa. Julkisuuden henkilöillä pitää olla moraaliarvoja!
http://www.iltalehti.fi/viihde/2016040821378189_vi.shtml
Että näin
https://www.youtube.com/watch?v=Ma60AAPZwPE
Minun mielestäni ei ja syy mielipiteeseeni selviää näiden linkkien takaa..
http://www.iltalehti.fi/viihde/2016040721377394_vi.shtml
Jos yli 30 vuotias mies pokaa jotain nuoria lukiolaistyttöjä, viettelee
heitä sänkyyn ja vielä salaa kuvaa heitä niin paljon härskimpää toimintaa
en voi kuvitella. Minun mielestä tällainen mies ei saa tehdä työtä
nuorten naisten parissa. Julkisuuden henkilöillä pitää olla moraaliarvoja!
http://www.iltalehti.fi/viihde/2016040821378189_vi.shtml
Että näin
https://www.youtube.com/watch?v=Ma60AAPZwPE
Vastaukset 23
Vanhimmat
Lehden mukaan epäillään myös siitä, että salaa kuvattuja seksivideoita on näytetty myös muille.
http://www.iltasanomat.fi/viihde/art-2000001152728.html
Aivan käsittämätöntä toimintaa !!!!!!
Kyllä voi onhan sen anoppi kohta entinen missi jostain hamasta menneisyydestä
Tämä Akseli pitäis värvätä välittömästi supoon agentiksi!!
Mä en ainakaan päästäisi lapsiani lähellekkään tuota saalistavaa, mieleltään sairasta pervoa. Ja jos omia kakaroitani olisi kuvannut niin sen "rikoksentekovälineet" kävisin ottamassa haltuun omin käsin.
Pikkuhorot saaneet julkun mulkkua, olisivat tyytyväisiä eivätkä kitisisi. On kunnia päästä Axelin sänkyyn.
Moi Axel! Mitä Peterille ja Trevorille kuuluu?
Teknisesti ottaen ei ole laitonta iskeä 18-vuotiaita nuoria naisia, olivat he kenen tyttäriä tahansa ja oli iskijä minkä ikäinen tahansa.
Kuten ei ole laitonta etsiä ns. sugar daddyä tai satunnaista drinkin maksajaa baarissa. Nämä ovat saman kolikon kääntöpuolia - komea, kuuluisa mies saa helposti seksiä nuoriltakin naisilta ilman resurssien käyttöä, samalla tavalla kuin kaunis nainen saa miehet panostamaan resursseja eli aikaa ja rahaa häneen itseensä vailla minkäänlaista takuuta siitä, että nainen tulisi näkemään miestä uudestaan.
Ja tämäkö se vasta nakertaakin vanhempia!
"Se sika höynäytti viatonta pikkutyttöäni, pani useita kertoja ja sai tytön nielemään pyytämättä, ei mennyt naimisiin ja vielä filmasi kaiken! Tämä ei käy päinsä!"
"Se lehmä käytti valheita ja tyhjiä lupauksia poikani lompakon tyhjentämiseen! Rahat kelpasivat, poika ei! Tämä ei käy päinsä!"
Kuvaaminen on aito rikos ja siitä hyvästä joutuu Axelin pää nyt sekä juridisen että sosiaalisen paheksunnan pölkylle. Mutta jos mietitään asiaa muilta osilta, eli kusetuksen vakavuutta, niin tällaisia "tyttö/poika antaa kaiken ja saa hyvin vähän" -tason juttuja sattuu molemmille sukupuolille melko usein!
Kuinkahan monen naisen kanssa herra vaihtaa viestejä ja kuulumisia vaikkapa facen kautta tänään? Pyytääkö naisia luokseen syömään ja katsomaan jotain videovuokraamosta haettua elokuvaa? Jatkuuko sama meininki, mutta ilman kameroita tai kameroiden kanssa?
Ne akat ovat itse tunkeneen äijän messiin ja nyt valittavat. Jos filmejä ei ole pantu julkiseen levitykseen, ei ole mitään syytä urputtaa.
Luetko uutisia? Materiaalia on levitelty.
Ja vaikka ei olisi oltu, on salakuvaus silti rikos. Stupido.
Varmaan jokainen suomalainen perheenäiti haluaa nyt Axun kaltaisen miehen lastenvahdiksi, kun menee vaikkapa miehensä kanssa teatteriin.
Tottakai haluaa. Siellähän akat puolustaa sitä facebookissa ja sanoo, ettei hän oo tehnyt mitään väärää. Viddu jotkut on sit tyhmiä. Etenkin naisten tyhmyys on tullut todistettu tän keissin myötä. Hävettää myöntää kun iteki oon ämmä.
Omille tuttavilleni kerron kyllä ihan avoimesti ja oman mielipiteeni siitä että kannattaa kiertää kaukaa nuorisoverkosto Jook Joint Movement ja minun mielestäni nuorten ei kannata olla tuossa toiminnassa mukana tämän kohun jälkeen.
Tietääkseni Axlin oma yritys, jonka hän omistaa 100%:sti on nimeltään
Jook Joint Oy. Tämän yrityksen tiedot löytyivät osoitteesta www.finder.fi
Kyllä kai kaikki uskovat Alxlin selityksiä ja jokainen pitää häntä suoraselkäisenä ja rehellisenä miehenä ????
hah hah hah hah
Enemmän mua inhottaa kaikki kiusan haluiset nettikirjoittelijat! Aloittajakin suurentelee asioita minkä kerkiää, ajatuksena että saisi lisää paskaa yhden ihmisen niskaan isolla ruikkusuu porukallaan. LAPSELLISTA!!!
Haukutaan vaikkei tiedetä asiasta paskaakaan. "HA HA HA aivan tyhmänä vaan yritetää nyt haukkua ku kaikki muutki tekee nii HAHAHA" vähä älyiset suomalaisjuntit!
Eiköhän näissä iltapäivälehdissä ole ollut jo riittävästi tietoa asiasta, joten ei ihmisten tarvite keksiä mitään uutta?
axl on suomen oma bill cosby yhdistettynä o.j. simpsoniin...
hah hah hah hah
Axl voisi tehdä nyt hyvän teon ja palkata vaikka omistamaansa yritykseen "nuoria kesätöihin" ?? Varmasti sopivaa työtä voisi löytyä esimerkiksi 18-20 vuotiaille tytöille?
"siistii...."
Munat pois ja linnaan
Joku lukio voisi palkata Aksun sinne mediaopettajaksi?
Hän voisi vetää nuorille kursseja viihteestä, musiikista ja tietysti videokuvaamisesta?
Ei tietenkään voi. On erittäin huono roolimalli.