Kun maksaa naiselle seksistä on nautinto kaksinverroin isompi.
Tieto siitä että ei tarvitse tyydyttää naista vaan nainen.on maksettu tyydyttämään miestä, antaa uutta potkua kulkusiin.
Ehdota mitä tahansa ja kaikki onnistuu. Käytä maksullista ja saat juuri sellaista seksiä millaista olet aina halunnut mutta et ole koskaan saanut. Etkä saa.
Sen jälkeen ei enää normilyylit ole kiinnostaneetkaan.
Tieto siitä että ei tarvitse tyydyttää naista vaan nainen.on maksettu tyydyttämään miestä, antaa uutta potkua kulkusiin.
Ehdota mitä tahansa ja kaikki onnistuu. Käytä maksullista ja saat juuri sellaista seksiä millaista olet aina halunnut mutta et ole koskaan saanut. Etkä saa.
Sen jälkeen ei enää normilyylit ole kiinnostaneetkaan.
Vastaukset 28
Vanhimmat
Ei sulle kukaan ilmaseks antais, pakko siis maksaa :D
Säälittävää.
Seksuaalisessa suhteessa on myös tunnepuoli. Tekninen suoritus on vain pikkuriikkinen osa seksin nautinnoissa.
Normaaliin parisuhteeseen kykenemättömät käyttää maksullisia tai ovat heitä jotka pettävät puolisoaan.Lapsellisuus ja alhainen älykkyys ovat normi tälle väelle.
Aikuistuminen auttaisi,mutta mitenpä sen tekee henkilö joka ei tajua olevansa vielä lapsen tasolla?
On aina ilo kohdata näitä putkiaivoisten tyhmemmän sukupuolen edustajien vastineita tärkeisiin ajankohtaisiin aiheisiin.
Seksissä on myös tunnepuoli, joku sanoi. No niinpä on, tunnepuoli joka kiehuu hekumasta kun iskee taaloja tiskiin ja antaa palaa.
Maksulliset naiset ovat parasta mitä maailma voi miehelle antaa.
Oikeastaan naisilla muuta annettavaa miehille olekaan.
Säälittävää on vaan se ettei nainen hyväksy tosiasioita. Mies tarvitsee naista ainoastaan panemiseen ja tietty synnyttämään jos niin haluaa. Elämän suola ei ole parisuhde vaan hyvä seksi, ja siihen tarvitaan kokenut maksullinen nainen.
Mä en maksaisi seksistä ikinä, koska mulle se juttu on se, että saan särkeä naisten sydämiä ja pillua siinä samalla, tottakai. Se viettelys siinä on se juttu, ainakin mulle.
Ethän sinä reppana pillua ole nähnytkään
No oon avoliitossa ihan naisen kanssa. Mites sulla? Taidat haaveilla hoikista mimmeistä, mutta et edes läskiä tatuoitua roskaa saa, vaan runkkaat haaveillen äiti-poika pornoa katsellen, koska edes et norsua saa. Vittu sä oot pervo äijä! Hyi vittu, vedä saatanan runkkari ittes hirteen! Toi on jo sairasta!
Sinä et oot avoliitossa, etkä parisuhdetta koskaan nähnytkään. Naisen pitää olla sekä kuuro ja sokea, että kykenee kanssas olemaan edes samassa huoneessa! Haaveissa se elät sinäkin ja totuus on, ettei maailman suurin ja rumin norsukaan suostuis puuhiin sun kanssas. Yökaudet jauhat noita väsyneitä juttujas,,,,missä "avopuoliso", missä timmit naiset???? :DD
Apendis ei särje sydämiä, paitsi äitinsä sydämen on varmasti särkenyt. Kuka toivoisi pojastaan tuollaista törkyä. :(
Kysehän ei ole välttämättä naisen maskulisuudesta vaan sen naisen asenteesta.Oman kokemukseni mukaan maksullisia naisia on monenlaisia...kuten ns."maksuttomia" joita ei todellisuudessa edes ole,ainan mies maksaa naisesta,tavalla jos toisella.
Mukavaa jos tapasit naisen joka sinut osaa tyydytää,peukut siitä sekä hyvää jatkoa.
t: mies50v-tre
Joo aivan järjetöntä katsella läskiperseitä kotona ja kerjätä sääli tuheroa,se tulee kalliiksi. Parenpi kun hakee naisen silloin kuin on sitä vaille.
Tulee liian kalliiksi hakea naisen pari- kolme kertaa vuorokaudessa.
Muutenkin vakituinen parempi.
Apendis on rillipäinen kaljuuntuva pedofiili
Apendis vaikuttaa skitsolta,,,,kehuu ja haukkuu itseään samassa tarinassa,,huhhuh..
Mitä vittuu. Apendis on totuudden torvi. Tottahan on myös että, mies maksaa aina tavalla tai toisella. Kaikkien miesten pitäis kokeil thaikkuu on notkeit ja tiukkoi.
Miten niin mies maksaa aina?? En kyl tajuu. En minä ainakaan oo miehen velvottanut maksamaan yhtään mitään. Ite oon omat menoni maksanut, AINA! Ja tokihan miehet, jotka ei muuten naista saa, maksavat siitä....ja tietty thaikut on varmaan halvempia kuin suomalainen maksullinen. Ja hyvä puoli n myös, ettei kumpikaan ymmärrä mitä toinen puhuu :D. Thaikku saa siis rauhassa moittia suomi-poikaa :DDD
No enpä tiedä. Tarpeeksi kun käy huorissa niin siihen kyllästyy. Hemmetin mekaanista touhua ja asennot.
Lisäksi huorissa käymisessä on se ongelma, että tavalliset naiset lakkaa kiinnostamasta. Sit vaan hölmöttää yksiksees, kun muilla on perhe.
Toisaalta ei mua jokinorsun tossun alle enää saa XD.
Itselleni sopii parhaiten se , että naiset maksaa seksistä mulle.
Se on sitä tasa-arvoa. Yks mimmi olisi joskus maksanut mulle, että saisi ottaa suihin, en suostunut. Oli meinaan ihan saatanan ruma!
No aivan tasan tarkkaan olisit suostunut, mutta kun kukaan ei halua sua imeä mistään ulokkeesta. Sulla ei vientiä tunnu olevan,,,,,,enkä kyllä ihmettele.
Tarkoitit varmaankin, että tyhjentyy samalla kertaa kaikki pussit, meinaan vitjapallisi ja lompakko. Toisille ei vain riitä mikään, mutta voithan lahjoittaa kolikkosi myös köyhille ja tyytyä nyrkkikyllikkiisi. Näin parannat maailmaa, et saa tauteja ja et hyväksikäytä naisia.
Jos puoli tuntia venäläistä tatjanaa maksaa 200€, kuka on hyväksikäyttäjä, se läski apendis joka ei naista muuten saa, vai tatjana?
No kun näin kysymyksen muotoilet niin tuo "tatjaana". Mutta mielestäni aika kehno korvaus tässä tapauksessa.
Hah hah! En oo läski ja en maksa pillusta. Tatjaanaa en panisi ilmaseksikaan, koska ei kiinnosta taudit. Menee samaan kastiin noi venäläiset huorat noitten lähiökapakan läskien kanssa. Toiset vaan näyttää hyvältä, mutta on täyttä paskaa. Toiset on täyttä paskaa ja näyttää siltä kanssa! Arvaa kumpi on kumpi? Toinen on sun vaimosi, kuka lemuaa naapuriin saakka kun läskiperseensä kanssa piereskelee parvekkeella naapureita häiritsemässä.
Olet sä kyllä fiksu juttuines! Joka naisen unelma!!
Voin femman maksaa että joku varattu mustalettinen lutka imee mun lastit suuhun.
Sinun täytyy säästää vielä kuukausia.
Femman varallisuudella ei saa suihinottoa.