Moro, onkos kellään kokemusta, muuttuuko Volvon käyntiääni kovasti, jos alkuperäiskatalysaattorin tilalle asentaa Bilteman, Motonetin tms. "yleiskatalysaattorin". Nämä halvat tarvikekatit ovat huomattavasti alkuperäisiä lyhyempiä. En halua tehdä autostani pörinäpurkkia, mutta yleiskatalysaattoreiden halpa hinta houkuttaa.
Tarvikekatalysaattori Volvo 850:een
Kallepalle
2
230
Vastaukset
- pystyputki
mul ollut pitkää toi zetor cat ei sav ua enää nii paljo ku ennen.
- Halpisautoilija
Ne on paljon halvempia, mutta eivät jaksa toimia kovin kauan. Kustannustehokas ratkaisu on ostaa purkaamolta käytetty alkuperäisosa.
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
- 1562687
- 2001968
- 711716
- 921638
Kesä, kesä!
Veikkaan, ettet juuri nyt ikävöi minua, ehket enää koskaan? Näkemättömyys on laimentanut tunteet, ja katselet iloisena k91441Oletko kertonut jo muille tunteistasi?
Ystävillesi esimerkiksi? Minä en ole vielä kertonut kenellekään tästä meidän jutusta.321176- 761111
- 811040
- 951019
Miksi sanotaan että Suomella on suuri armeija, tykistö jne.
Asioita tarkemmin seuranneet tietävät että tuolla Ukrainassa palaa kuukaudessa sen verran mitä Suomella on kokonaisuudes191954