lääkkeenne, ihan kaikki mitä on määrätty.
Muistakaahan bipot ottaa
8
286
Vastaukset
- Ylpeähullu
Eikai pikku vauhti pahasta ole ;P
- 88787y6y
Hulluudesta ei todellakaan kukaan ole ylpeä. Jos noin tunnet niin tarkista oletko ottanut lääkkeesi. Maniassa sitä voi bipo olla ylpeä jopa hulluudestaan, kun ei tajua realiteetteja.
- Medisiinit
Useimmilla biboilla lääkitys vain vaihtelee taudin vaiheesta riippuen. Eli tarvitaan tarkkaa seurantaa. Nk. lääkekielteisyys on tuhoisaa tässä taudissa. Mutta mistä löytyvät ne lääkärit julkisella puolella keillä aikaa seurantaan? Tietty vastuu on bibolla itsellään mutta mutta... Useimmat ihmiset eivät vain ymmärrä kun ihminen syö kuuttakin lääkettä. Pahimmillaan lääkekielteisyys voi kai johtaa psykoosiin.
- wewew33235678yt
Seurantahan on juuri siksi, jotta pystytään erottamaan haitat ja määräämään juuri se oikea kuusi lääkettä. Joten otappas vain lääkkeesi.
- ponsr
Itse voin paremmin ilman lääkkeitä... lääkkeet aiheuttivat hidastuneisuutta, lihomista, kasvojäykkyyttä jne. epämiellyttäviä asioita, sekä en tuntenut edes itseäni kovinkaan hyvin. Kun summaa kaikki lääkkeet yhteen. Lääkkeet pitkässä juoksussa vaurioittaa kehoa,sekä mieltä!
- bbbbvbbbgbgbgbgttt
otappas lääkkeesi, jotta et tule kirjoittelemaan perättömiä tänne.
- poks3
Voi vaikka haima poksahtaa.
- jepjepjepjepjep123
No kuule, kuutta lääkettä vetelen. Ihan ok. Paras olo seittemään vuoteen tällä setillä. Kroppa kiittää.
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Räppäri kuoli vankilassa
Ei kuulemma ole tapahtunut rikosta. Sama vahinkohan kävi Epsteinille. https://www.hs.fi/suomi/art-2000011840869.html "974419Välillä kyllä tuntuu, että jaat vihjeitä
Mutta miten niistä voi olla ollenkaan varma? Ja minä saan niistä kimmokkeen luulemaan yhtä sun toista. Eli mitä ajatella293283No kyllä te luuserit voitte tehdä mitä vaan keskenänne, sitä en ymmärrä miksi pelaat,nainen
Pisteesi silmissäni, edes ystävätasolla tippui jo tuhannella, kun sain selville pelailusi, olet toisen kanssa, vaikka ol452370- 351378
- 331058
- 321016
- 111014
- 158997
- 6924
Masan touhut etenee
Punatiilitalon tietotoimiston mukaan Masa on saanut viimein myytyä kämppänsä ja kaavoittaa uudelle lukaalille tonttia pa12862