Huutonet tyhjää täynnä.

Ei huutonetistä oikein tahdo enää löytää mitään käyttötavaraa. Kaikkia rätei ja lumpui on vaikka kuinka mutta eipä juuri miehenpuoli sieltä enää mitää mielenkiintoista löydä. Ennen oli paljon elektroniikkaa ja autojen osia yms kivaa hilaa ja vitukutinta.
Vai eikö miehet osaa enää myydä?
1206
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 1

Vanhimmat

Elektroniikka on nykyään kertakäyttöistä, ei sitä oikein voi eteenpäin myydä. Ja ehkä kaikki ylimääräiset on jo myyty eikä ihmisillä ole varaa ostaa uutta.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


kyyrä kirjoitti:

Ei huutonetistä oikein tahdo enää löytää mitään käyttötavaraa. Kaikkia rätei ja lumpui on vaikka kuinka mutta eipä juuri miehenpuoli sieltä enää mitää mielenkiintoista löydä. Ennen oli paljon elektroniikkaa ja autojen osia yms kivaa hilaa ja vitukutinta.
Vai eikö miehet osaa enää myydä?

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu