rantaruotsalaista naiskauneutta, selvää missi tyyppiä.
Täällä kun eilen kiihko-hurrit kehuivat kuinka suru-naiset ovat niin kauniita, niin Anna-Maja Henriksson on siitä sitten hyvä esimerkki.
Täällä kun eilen kiihko-hurrit kehuivat kuinka suru-naiset ovat niin kauniita, niin Anna-Maja Henriksson on siitä sitten hyvä esimerkki.
Vastaukset 10
Vanhimmat
Tällainen ulkonäköön huomion kiinnittäminen on turhaa, kun kerran ruotsinkieliset Suomessa on osoitettu kielenvaihtajiksi juuri suomen kielestä - lopuilta osin Venäjältä, Baltiasta ja KEski-Rutoopasta tulleiksi.
Anna-Majasta tulee minulle aina mieleen yksi suomen kielen - äidinkielen opettajani. Ei jotenkaan yhdisty nyt näiden ihmisten mentaliteetit kuitenkaan toisiinsa : ).
Tänk,jag anser att Anna - Maja ser ut alldeles som man kan vänta sig av en kvinna i hennes ålder.Ingen skönhet,normalt utseende.
Pidin tuota mainitsemaani suomen kielen opettajaani oikeasti kauniina - kenties luonne teki sen. Anna-Majasta en sen sijaan sano sen kummemmin mitään, hänen vihansa kaikkea suomalaisuutta vastaan ei saa ihmistä loistamaan ulkoisestikaan, valitettavasti. Viha ei tee kenestäkään kaunista!
Inte är väl riksdagsledamöterna kandidater i någon skönhetstävling?
Pelottavinta on se kun Baja-Maja "hymyilee"!!??
Te rKP:läiset olette provoissanne jo huvittavia.
Harvemmin näkee hymyilevää RKP:läistä, paitsi, jos hän on juuri saanut valmiiksi lain, jolla suomenkielisiä alistetaan jotenkin entistä hienommin.
Et siis tajua, mitä lainausmerkit hymy-sanan ympärillä tarkoittavat?
Hankkikaa leppäkerttu tarroja ja liimatkaa niitä jokaiseen Baja-Majaan.
Toimii samallalailla, kun nyckelpiga WC-pönttö. Viesti RKP:ll.
Vaikea päättää, kuka on miss RKP, Mikaela, Ulla-Maj, Päivi tai kova ääninen Eva. Plenty of everything, sano muslimi mies ja lipoi huuliaan!
Mielestäni Eva, koska suku on lähtöisin Karjalasta ! :)
Tosin luonne ei ole ihan missin - missin on oltava muita kunnioittava. Kauneuden pitäisi aina olla myös sisäistä. Ehkä se suomenkielisiin kohdistuen vielä joskus ilmenee.