Paljon on viestiketjuja aihe alueella Paikkakunnat / Pirkanmaa / Ikaalinen.
Joka päivä näyttää olevan lisätty uus ja kaikki on jostain raimosta jolla on ongelmia suolen kanssa ja kaikesta muusta randomista.
Onko nää kaikki joidenkin samojen trollien laittamia meinaan noita viestiketjuja on paljon ja viestejä on paljon. Vai onko nää oikeesti jotain vanhuksia jokka juoruaa toisten taksiin paskomisista ja muista? :D
Joka päivä näyttää olevan lisätty uus ja kaikki on jostain raimosta jolla on ongelmia suolen kanssa ja kaikesta muusta randomista.
Onko nää kaikki joidenkin samojen trollien laittamia meinaan noita viestiketjuja on paljon ja viestejä on paljon. Vai onko nää oikeesti jotain vanhuksia jokka juoruaa toisten taksiin paskomisista ja muista? :D
Vastaukset 27
Vanhimmat
Samat henkilöt täällä keskustelevat keskenään. Minä, Rouva Hoikkala, pikkujarmot sekä Jarmo itse kirjoitamme suurimman osan palstan viesteistä.
Rouva Hoikkalana esiintyvä skitsofreenikko tosiaan laittaa
kaikkea kakkaan liittyvää sairaan mielensä tuotosta palstalle
kymmenillä eri nimmareilla keskustellen niillä yksinpuheluaan.
Osa henkilöistä ei tiedä olevansa mukana keskusteluissa
Häntä on aivan turha syyttää tästä sotkusta!
Henkilö ei tiedä olevansa yksi.
Supo-hommia, eli satanismia
Raimolla ei ole ongelmia suolen kanssa. Jarmolla sitä vastoin niitä on enemmänkin.
Aulikilla on kaikkein eniten ongelmia suolensa kanssa
kuten myös rouva Kakkallakin.
Ei Aulikilla ole tällaisia ongelmia. Eräällä asiakaskunnan jäsenellä sen sijaan on ollut, hänet tunnemme nimellä Jarmo.
Suosittelen kakkala.aina.kakkaa nimimerkille että hänen on hyvä muistella, kuka kakkasi ja minne?
Vihjailetko jotakin? Sinulla on vaitiolovelvollisuus näistä asioista.
Vajakilla on taas toinen rooli, ei sinusta humoristia tule
mutta apinasta käyt täydellisesti.
Minun suoleni toimii yhtä hyvin kuin voideltu peräaukko anaaliseksissä.
Liukas siemenneste aikaansaa sen että uloste karkaa takseihin.
Vajakki puhuu siitä mistä haaveilee.
Kyllä se on totta. Spermat jatkuvasti persereijässä tekee perse suolesta liukkaan ja paskat valahtaa autoihin.
mode jatkaa hourujaan sininimmarillaan
ja hoitaa homman tosi siististi ja ammattimaisesti.
mode sininimmarillaan kertoi kokemuksistaan
jarmo on muutenkin kaikin puolin hyvä mode
Vaikka olenkin monesti paskantanut spermaa, niin se ei tarkoita että olisin ottanut porkkanaa vahvempaa anaaliini.
Ikaalisten palsta eroaa selkeästi muista lähiseudun palstoista. Täällä asioista puhutaan niiden oikeilla nimillä mutta huumorilla ja pilke silmäkulmassa.
Muut paikkakunnat saisivat ottaa mallia Ikaalisista.
palstasta voidaan puhua taiteena
mode kehuu hourujaan
hänen kelpaa olla ylpeä palstan korkeasta tasosta.
Päivä lähtee käyntiin munalla
Palsta pyöröö aivan liian vähän hoikkalooren ympärillä
Jarmo on kuitenkin palstan tuotteliain kirjoittaja