Onko Oulussa joku 16 tyttö, joka on haaveillut vanhemmasta miehestä? Olen 40 sinkkumies, huomaavainen, ok-näköinen. Maksullista seksiä en etsi.
Haaveiletko 16+ Oulun tyttö vanhemmasta miehestä?
17
1053
Vastaukset
- Kaukana
Toivottavasti löydät. Oulussa tytöt ja naiset on vähän nihkeitä, oon kuullu.
- Rghhhu
Minua kiinnostaa. Olen 18.v neitsyt täältä Oulusta.
Anteeks kun tuppaan näin, mutta vaihtoehtoja pitää olla, joten kiinnostaisko sinua kolmikymppinen mies, joka samassa tilanteessa, eli poikuus tallella ja voitais yhdessä harjotella ja tavata vaikka pidemmänkin aikaa?
Yhteystiedot nimimerkin alla ja kanssani asiat kyllä sitten etenee, jos vaan partneri löytyy.
- Rghhhu
Jos siis vielä etsit
51v isoa.ja karvaista miestä kiinnostais...
- Yli40miesOulu
Hei, neito! Miten saan yhteyden suhun?
- Yli40miesOulu
;-)Mua kiinnostaa toki, mut ei maksullinen seksi...
- PervojaTyttöjä
Olisi kiva tietää missä määrin löytyy pervoja tyttöjä. Sellaisia 16 joita kiinnostaa reilusti vanhemmat miehet.
- PervojaTyttöjä
Tai sellaisia jotka haaveilevat ilman toteutus aikeita?
Koskee myös muita ei ainoastaan Oululaisia.
- Nyrkkirautakurkussa
Voi vanhat pedofiili papparaiset täällä kaikki rivissi hiplaamassa sitä prinssialberttiaan suu vaahdossa tekohampaat lasissa.. vittu kun joku teistä joskus joutuu linnaan lapsiinsekaantumisesta ni kyllä saatana turpalätisee jokavitunpäivä. Lätisis nytki mutta ette te raukat uskalla omaa nimeä edes sanoa. Onneks yhden numero oli tuolla niin siitähän voi koitella kaivaa jotain esiin.. vaikka sopia hämy treffit..
- otaselvää
Aijaa. Suomessa on seksi laillista 16-vuotiaan kanssa, joten voit pitää sen turpasi kii.
- Turpa.kii
Näin on, turpa kiinni!
- sakkolihaa
otaselvää kirjoitti:
Aijaa. Suomessa on seksi laillista 16-vuotiaan kanssa, joten voit pitää sen turpasi kii.
mut ei oo sallittu jos ukko on yli 25
eli 16 ja 16 saa naida mut 16 ja 30 ei saa laillisesti
- MoiJ
Mee vitun sika töihin.
Ketjusta on poistettu 1 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
- 873745
Kerro jotakin hauskaa. :)
Kirjoita jotakin mukavaa vaikka kaivatustasi. :) Ei törkytekstejä kiitos. :)813310Mä sanon tän suoraan.
Se on sun käytös mikä ajaa pois. Et välitä muitten tunteista kun omistasi.683152On olemassa tiettyjä sääntöjä!
Ja jos aiot pärjätä mun kanssa niin teet vain niinkuin mä sanon. Mieheltä Naiselle702770Oliko pakko olla taas tyly?
Miksi oot niin tyly mua kohtaan nykyään? Ei edes tunneta kunnolla. Katseita vaihdettu ja varmasti tunteet molemmin puoli502342- 671923
- 381854
Huomenna heitän järjen
romukoppaan ja annan tunteen viedä. Kerran tässä kuitenkin vain eletään. Muistan myös jonkun minua viisaamman sanoneen,271839Hyvää huomenta
Hyvää huomenta ja alkavaa viikonloppua ihanalle naiselle! Mitä ikinä teetkään, niin täälä sua yksi miekkonen ajattelee.181719- 601708