Nolottaisiko teitä

Nolottaisiko teitä, jos kaivattunne näkisi jokaisen tänne kirjoittamanne viestin?
Minua ei, mutta nolottaisi, jos muut näkisivät tutut tunnistaisivat.
19449
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 19

Vanhimmat

Ei lainkaan nolottaisi, koska olen aina rehellinen.

Äänestä
  • Tai ehkä juuri siksi, Minua silti nolottaa :D Kauhean noloja paljastuksia tullut tehtyä :D))

    Äänestä

Ei yhtään.

Äänestä

En kirjoita nolottavia viestejä, sentähden on ihan sama kuka ne lukee.

Äänestä

Eipä nolottaisi. Olen niin helkkarin nolo ihminen muutenkin.

Äänestä

Oikein toivoisin, että hän (brunetti nainen) lukisi kaikki nämä ikäväviestini tarkkaan ja rupeaisi vähitellen myös vastaamaan mulle niihin.

Äänestä
  • Nolottaisiko, jos joku sivullinen tietäisi juuri sinun kirjoittaneen ne, kun minua nolottaa juuri tuo ajatus, ei niinkään se, että kaivattuni lukisi ne.

    Äänestä

  • Ei tietenkään nolota. Kyllä omista tunteista pitää voida uskaltaa kertoa, vaikka torilla.

    Äänestä

  • Tuo on totta! Mutta torilla varmaan säilyttää jonkinlaisen häveliäisyyden ennemmin, kuin näillä palstoilla. Ainakin minä...Lämmittää mieltäni kuitenkin sinun näkemyksesi :)

    Äänestä

Nolottaisi. Pitäisi tietysti seistä sanojensa takana, mutta tämä anonyymeys nyt vaan mahdollistaa pienet ylilyönnit.

Äänestä

Hänellehän ne on kirjoitettu.

Äänestä

Mua ei nolota mikään
Elämä liian lyhyt sellaiseen
Jokainen saa ajatella mitä tykkää(*_*)

Äänestä

Jos nolottais, en kirjottais tänne mitään.

Äänestä

Koska luotan siihen täysillä käyvien ikävä-palstalaisten väliseen "hiljaiseen vaitiolovelvollisuuteen" koska onhan tämä aika nolo harrastus ja samalla paljastaa ittensä, jos paljastaa jonkun toisen ja ylipäätään se se vasta noloa onkin, jos yrittää tunnistella toisia anonyymien viestien takaa. Teen sitä itse myös ja aivan hemmetin säälittäväähän se on.

Äänestä

What happens in keskustelupalsta, stays in keskustelupalsta.

Tuon pitäis päteä aina, jos on psyykkisesti kunnossa, äo yli 70, eikä tapahdu mitään rikollista.

Äänestä

EI nolottaisi yhtään, kaikki rehdisti kirjoitettu joskus hieman huumoriakyytipojaksi.

Äänestä

Ei ole sanoja joita en hänelle voisi kertoa. Ei ole tuntia kun en häntä ajattelisi. Ei ole myöskään tilaisuutta lähentyä. Life is Bitch ja näinhän se on aina ollut :) En silti kokisi rakkautta ja siitä kirjoittamisesta nolona asiana. Peace!

Äänestä

Vahva aavistus, että tietää..

Äänestä

olisin 11senttiä vetoo lyömään, et tietää.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


nämäkirjoituksenne kirjoitti:

Nolottaisiko teitä, jos kaivattunne näkisi jokaisen tänne kirjoittamanne viestin?
Minua ei, mutta nolottaisi, jos muut näkisivät tutut tunnistaisivat.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu