Sä olit niin komea kun katsoit minua töissä

5320
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 5

Vanhimmat

En ymmärrä, että miksi tällaisissa viesteissä ei ole tunnisteita.........

Äänestä
  • Jätkähän on ihan nynny kun sais revaa pubista mutta ei uskalla mennä sinne ja näyttää että on mies eikä mikään marjanpoimija.

    Äänestä

Mut märempi pää ja nokas finni. Karvojakin saisi olla enemmän tuos rinnal muutama kiinto.

Äänestä

Olenko (olinko) minä sinun mielestä komea? Saatan ollakin. En kyllä ite osaa sitä nähä. Mutta sinä nainen olet ja pysyt kauniina aina. Sulla on kestogeenit. Sinua oli niin mukava katella, kun huomasin, että meillä on yhteinen mieli. Olet niin sievä ja mielenkiintoinen ihminen.

Äänestä
  • Nainen kyseessä?

    Äänestä

Ketjusta on poistettu 1 sääntöjenvastainen viesti.

Kommentoi aloitusta


tärisenvieläkin kirjoitti:

http://www.towleroad.com/wp-content/uploads/2014/04/6a00d8341c730253ef01a51198c6af970c.jpg
Suoraan silmiini. Vähän saman näköinen olet.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu