Moi, avoin kysymys kaikille kokeneille homoille.
Mieleni tekisi koittaa miestä, mutta peräaukkoni koko arveluttaa. Luulen että se on aivan liian pieni peppuseksiin, josta voisin nauttia.
Kävin kakalla ja katselin pönttöön, kuinka kakkapötköt olivat keskimäärin peukalon paksuisia. Eli peräaukkoni venyy sen verran ja se tuntuu vielä hyvälle.
Mikä neuvoksi että sinne mahtuu normaalin homomiehen keskikokoinen kalu? Vai ovatko kaikki hohomiehet Tom Of Finland -tyylisiä kamalia karjuja hirveillä meloilla???
Homoseksi kiinnostaa, mutta....
10
189
Vastaukset
- katsoppa.sieltä
Suomi 24 tarjoaa seksiongelmallisille aivan heitä varten
perustetun osion jolla tavoitat runsaammin asiantuntemusta.
Tämä on pitäjäpalsta joten käsittelemme täällä ainoastaan
paikkakunnalla asuvan mielenterveysongelmaisen Ainon
kakka - ja seksiasioita. - KakkaaLäpiVartalon
Olen palstaa pitkään seuranneena todennut, että täällä on parempi homotietämys kuin esimerkiksi aikakausilehtien toimittajilla.
- aino.antaa.kakkosta
Rouva Kakkalalla on melkoinen tietous omakohtaisen
kokemuksen kautta joten meneppä yksityiskeskusteluun
faseen hänen kanssaan.
- Anala
Suosittelen homoilua julkisesti ja peräaukkoa voi venytellä sopivaksi vaikka kynttilällä tai porkkanalla.
- Goatse
Tervetuloa jengiin. Googlaa "goatse" ja palaa asiaan. Olen jo melkoinen tekijä tässä hommassa.
- aino.nai.poikaansa
Jukka Kakkala se vain utelee äidiltään noita juttuja.
Nettikaupoista voi ostaa aivan jumalattoman isoja dildoja. Ne sopivat seksin lisäksi myös pahoinpitelyyn.
- prinssinakkimies
Myllis on niin pienipippelinen että apuvälineitä hänen on
pakko käyttää.
- GodH8sFags
Mieti vielä, haluatko irtautua Jeesuksen rakkaudesta? Homot eivät pääse taivaaseen!!!
Ketjusta on poistettu 2 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
- 953839
Nainen olet minun
Olen ominut sinut itselleni, täysin itsekkäistä syistä. Haluan rakastella sinua nainen, toivottavasti sinäkin minua. Oli473215Sille ei voi enää mitään
Miten kaikki meni aiemmin. Oon aivan lukossa 🔒 Tuskin uskallat enää mitää tehdä. Ehkä pitää luovuttaa vaan.1002827- 1362510
Harmi jos ei enään nähdä
Ehkä se on parempi näin kuitenkin. Ehkä jotain uutta löytyy. Uskon ja toivon että olet onnellinen. Sinussa on kaikki572460- 612398
Miten suhtauisitte jos kaivattunne sanoisi, ettei hänestä ole seurusteluun
mutta seksi, hellyys ja yhdessäolo kelpaa kyllä??1172387Vau miten upea nainen!
Näytit todella tyrmäävältä. 🤩😍 En meinannut saada katsettani irti sinusta.212334Kunpa minä tietäisin
Olisipa minulla tietoa, siitä oletko sinä nainen kiinnostunut minusta, miehestä joka tätäkirjoittaa, vai olenko minä aiv232326- 642090