Nyt tuli jo korkeen tason kommentoijakin
http://web.archive.org/web/20130216141025/http://www.tietokone.fi/uutiset/hypponen_tietoturvan_pahin_painajainen_toteutui
Nyt Myös Pentagon!!!! on hyökääjä!
HYPPÖNEN windows gyberase
13
189
Vastaukset
Wautsi wau, osaat kaivaa internet archivesta yli 3 vuotta sitten julkaistuja uutisia, mitkä koskevat jo korjattuja ongelmia. Säkenöivä taituruutesi häikäisee minua.
- voivoiivoii
asia on vain pahentunut siittä nää vuodet!
voivoiivoii kirjoitti:
asia on vain pahentunut siittä nää vuodet!
Kenelle on asennettu haittaohjelma Windows Updaten kautta ja mikä haittaohjelma se on? Kai sinulla on jotain faktatietoa asiasta kun noin meuhkaat? Vai tuuleeko siellä pahvilaatikossa sillan alla niin kovaa, että huulet heiluvat itsekseen?
- MStrolli
Sinulle ;D
- ms-evil
aurinko_lemma kirjoitti:
Ei ole näkynyt. Muita ehdokkaita?
Minulle. Microsoftin päivitys, tai oikeastaan useampi jotka voi suoraan luokitella haittaohjelmiksi.
- WinLerppakullit
aurinko_lemma kirjoitti:
Kenelle on asennettu haittaohjelma Windows Updaten kautta ja mikä haittaohjelma se on? Kai sinulla on jotain faktatietoa asiasta kun noin meuhkaat? Vai tuuleeko siellä pahvilaatikossa sillan alla niin kovaa, että huulet heiluvat itsekseen?
Windowsin myötä kyllä ase housuissakin happanee
- MikseiwindowsiaKielletä
Ai jopa kolme vuotta sitten tiedettiin mikä on Windows
- Iahanpaskawindows
Windows 10 on tosiaankin Gyberase! koska se on Pentagonin täydessä hallinnassa tarvittaessa, sekä jopa käynistyy M$ hatikäskyllä!
- Hullujakoneolisi
Totta helvetissä on gyberase!
- Pantagon
No siinä se on kyllä ihan oikeessa
- Maanpetturit
Pentagon Kiittää Kympin päivittäjiä ....
- 95destälähtien
Sehän paljastu jo 95 aikaan että sielä oli useita eri takaportteja!
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Nasima löi Jussille luun kurkkuun
Nasima kertoi ettei Jussi sovi puhemieheksi, koska sallii rasismin. Mihin toimiin perussuomalaiset ryhtyvät? Kuka nouse5419092Razmyar on säälittävä - puhemiehellä ei ole mitään syytä ottaa kantaa tähän "silmäkohuun"
jonka toimittajat sai aikaan. Asia ei kuulu puhemiehelle millään lailla. Razmyar haluaa taas vaan huomiota. Mutta jos r1646249Miten Eerolan silmäkuvat voivat levitä muutamassa tunnissa ympäri maailmaa?
Seuraako koko maailma persujen ja erityisesti Eerolan somea reaaliajassa? Edes kansanedustajan itsemurha eduskuntatalos3775302Siviilipalvelusmies Halla-aho normalisoi rasismin perussuomalaisissa
SMP:n tuhkille perustettu puolue ei ollut ihmisiä vastaan, vaan instituutiokriittinen. "Missä EU - siellä ongelma", oli704788Suomalaisilta vaaditaan valtavasti suvaitsevaisuutta - miksi sitä ei vaadita muslimeilta
Suomalaisilta vaaditaan kaikkea, pitää olla suvaitsevainen ja hyväksyä vieraiden tavat, rasisti ei saa olla jne. Miksi s1004411Juuri Suomen valtamedian toimittajat teki "silmävääntelystä" sen kohun
ja ilmeisesti ottivat yhteyttä myös ulkomaisiin medioihin, että katsokaas tätä. Mutta Japanin medioissa on asiaan suhta1664083SDP:n kansanedustaja Marko Asell: Suomen myönnettävä maahanmuuton ongelmat
Hänen mielestään Suomen pitää pyrkiä rajoittamaan jyrkästi turvapaikanhakijoiden pääsyä maahan ja hän arvioi, että maaha1863989- 972020
- 1101509
- 531066