Suuhun sylkeminen (spitting)???

Sylkileikit

Miltä se tuntuu kun nainen sylkee suuhun?
Olen ollut paljon s/m sessioissa ja pidän kovasta meiningistä ja kivusta. Ajatuksena kiehtoo myös sylkileikki mutta haluaisin kuulla jos joku on kokeillut et onko se oikeasti minkälaista???
Onko täälä naisia jotka on tälläistä tehnyt?

12

2888

Äänestä

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • spitt_man

      Moi!

      Todella kiihottava fetissi! Itse olen aivan heikkona siihen. Ehkä vielä kiihottavampi on kun nainen sylkee kasvoilleni.

      Olen monesti kokenut ja jatkuvasti sitä harrastetaan muun alistumisen ohessa. Ah, niin ihanaa.. Kasvot aivan toisen syljessä, se tunne ja se tuoksu!! Suussa toisen sylki maistuu hiukan erilaiselta. Kivaa sekin!

    • Kiinnostaisko mahdollisesti fantasioida aiheesta koskien vaimoni kanssa? Hän on brunette, lyhyt ja hoikka, d-rinnat ja 38 vuotias

      • Sylkileikit

        No kiinnostaa!!! Mutta miksi haluat että joku fantasioisi vaimosi kanssa? Mutta siis kyllä haluaisin kokeilla sylkileikkiä.


      • Minkälainen olet itse? Laita vaan viestiä / postia...


    • sylkileikit

      Onko naisia jotka haluaisi tulla sylkemään suuhuni ja tekemään tämänkaltaista alistamista. myös muita juttuja jos kiinnostaa ;)

    • Anonyymi00004

      Mistä löytyisi nainen joka valuttaisi sylkeä suuhuni, sylkisi kasvoilleni
      voisi pissatakin. Saisi alistaa ilman vastapavelua, käyttää hyväksi.

      • Anonyymi00006

        Alistettuna oleminen kiinostaa sylkeminen ei niinkään naishuoraksi puettu mies alistuu kaikkeen nainen päällä pissaa /kusee kaulalle tai niskaan saa kalun taistelu asentoonM 58


      • Anonyymi00008
        Anonyymi00006 kirjoitti:

        Alistettuna oleminen kiinostaa sylkeminen ei niinkään naishuoraksi puettu mies alistuu kaikkeen nainen päällä pissaa /kusee kaulalle tai niskaan saa kalun taistelu asentoonM 58

        Nyt menossa mökille,pariskunnan käyttöön.Tyttöilyä naisen käskytystä,alistamista piikana olemista.vaatetus vaihtuu päivän edetessä.Aluksi ihan tavallista omat kamat laukkuun nainen pukee ja meikkaa.ehkä viinin punaiset pikkarit rintsikat punertava peruukki kuviolliset lämpösukkikset pitkä paituli. Rantasaunan lämmitykseen toppa hame luumun punainen pitkä toppis.Mies haluaa ainakin käsi hoitoo suihin oton ehkä sormeilun perseeseen.Nainen katselee käskyttää.piika kantaa puut saunalle ja takkaan, hakee juomat,vedet saunalle. Normaalia tyttölyä.Iltaan kun päästään meno kiihtyy .


    • Anonyymi00005

      Haluan kokea kun domina nainen sylkee kasvoilleni ja suuhuni, mistä moisen ihmeen löydän .Ilmoittele jos olet olemassa järjestän yht. tiedot. Muuten terve villi ukm
      länsi suomi.

      • Anonyymi00007

        Mistä nainen, raapii, kynsii kiveksiäni painaa kynnet kiveksiini saa tulla vertakin
        sylkee kasvoille ja suuhuni, saa spermat multa lentämään, kunnon alistamista.
        Onko halukkaita naaraspetoja, ota minut, hiukan pervo ukm, vaimosta ei iloa.


    • Anonyymi00009

      Varaa mökki himokselta ,kaksi dominaa mukaan.Voi olla sunnuntaina nirhaumat kaulas,ranteis,nilkois.Piiskan raidat persees,pohkeis,kulli turvoksis peräreikä arkana.

    • Anonyymi00011

      Haluaisin kokea kun ronski domina nainen alistaisi mua. Olen isohko roteva ukm
      mut haluaisin alistua naiselle, saisi sylkeä suuhuni, kasvoillen, hakata pakarani
      punaisiksi, vaikka mustelmiakin. Purra ja imeä fritsuja pakaroihini, reisien sisäpintaan,
      kalunvarteen. Vaimoni ei näistä tiedä eikä hän mitään tällaista ymmärrä, antaisin hänen
      nähdä kaikki fritsut kun olisin alasti. Minulta lentäisi spermat koskematta hänen edessään.

    Ketjusta on poistettu 1 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Muistatko kaivattusi

      Syntymäpäivän? Päivämäärä riittää. 🌹
      Ikävä
      149
      2219
    2. 121
      1505
    3. Atte Harjanne usuttaa eläkeläisvihaan

      Karmeeta kuultavaa aamun uutislähetyksessä, kun Atte Harjanne, tunnettu eläkeläisvihaaja, suitsii sukupolvien välistä v
      Maailman menoa
      340
      1323
    4. Keitä oli kunnanjohtajan erottajat?

      Kouluja ei ole varaa ylläpitää mutta johtajasopimukseen palaa 100000 euroa ja uuden johtajan hakuprosessi maksaa kymmeni
      Ilmajoki
      67
      1244
    5. Postimerkki kirjeeseen ja kortiin maksaa jo 3 euroa!

      https://yle.fi/a/74-20229241 Kyllä tämä on järjetön hinta, Posti tuhoaa itsensä tällä hinnalla, täytyyhän Postin "Herro
      Maailman menoa
      140
      1210
    6. Miten pääsee ujon naisen pään sisään?

      Siis tosi tosi tosi ujon...
      Ikävä
      142
      1202
    7. IS: Väitöstutkimus - Pyöräilybuumi oli pelkkä kupla!

      Pyöräilybuumista paljastui karu totuus Väitöstutkimuksen mukaan suuri suomalainen pyöräilyrenessanssi olikin vain pelkk
      Maailman menoa
      3
      1201
    8. Mulla on ikävä

      sua nainen ja niitä katseita ❤️ Lupaatko, että katseemme kohtaa taas?
      Ikävä
      49
      1139
    9. Turussa Varissuolla bussikuski ajoi lapsen yli lapsi kuoli

      Poliisi " Epäilee " kuskia törkeästä liikenneturvallisuuden vaarantamisesta ja törkeästä kuolemantuottamuksesta.
      Maailman menoa
      166
      1112
    10. Onko hän samannäköinen kuin silloin?!

      Kun tutustuitte!
      Ikävä
      70
      1034
    Aihe